ТРЦ Gulliver зацікавилися 10 покупців

16 жовтня 2018, 08:10

Участь в аукціоні з продажу прав вимог за кредитами, в заставі за якими виступає багатофункціональний комплекс (МФК) Gulliver і земельна ділянка під ним, братимуть 10 учасників.

Про це пише Retailers.

Так, вчора, 15 жовтня, о 9:00 завершився прийом заявок на участь в аукціоні з продажу прав вимог за кредитами, в заставі за якими виступає МФК Gulliver і земельна ділянка під ним. Сьогодні, 16 жовтня, відбудеться конкурс.

Відео дня

Для участі в аукціоні учасники мають зробити гарантійний внесок - 908,8 млн грн ($32,3 млн). Замовники аукціону - державні Ощадбанк і Укрексімбанк - мають право відмовитися від укладення договору купівлі-продажу з переможцем торгів в разі, якщо будуть виявлені факти, які свідчать про його негативну ділову репутацію, а також в разі якщо учасник пов'язаний з позичальником.

Стартова ціна продажу лота становить 18,2 млрд грн ($645,9 млн). Ця сума - залишок заборгованості за кредитним договором, в яку входить основна сума заборгованості, відсотки, комісія, пені та штрафи. Можливість зниження початкової ціни не передбачається. В права вимоги за договорами забезпечення входять торгово-офісний комплекс (з об'єктами громадського призначення та паркінгом) загальною площею 151 800 кв. м. та земельна ділянка 1,14 га на пл. Спортивна, а також корпоративні права на 100% в статутному капіталі позичальника. За вказаною адресою знаходиться МФК Gulliver, в який входить ТРЦ загальною площею 56 000 кв.м. і БЦ на 80 000 кв.м.

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року Шевченківський районний суд Києва заарештував Gulliver в Києві.

10 січня 2017 року Апеляційний суд Києва визнав незаконним і скасував накладення арешту на Gulliver, а вже 17 січня комплекс був заарештований повторно. Арешт майна проводився в рамках справи про розкрадання в банку Михайлівський.

Наприкінці вересня ТРЦ Gulliver в Києві виставили на продаж.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X