Роботи і враження. Дослідження трендів, які сформують шопінг майбутнього

14 грудня 2017, 19:30
У найближчому майбутньому товари нам підбиратимуть комп’ютери, продаватимуть роботи, а компанії знатимуть про нас все

Про це йдеться в дослідженні Майбутнє рітейлу 2030 консалтингової компанії CBRE London.

Пріоритети потреб покупців змістяться - якщо зараз акцент на товарах, у 2030 році покупців цікавитимуть враження та емоції, які вони отримують від шопінгу.

Відео дня

Крім того, у майбутньому для споживачів стане більш потрібним безпечний, легший, екологічно чистий та свідомий шопінг.

CBRE представила основні тенденції рітейлу 2030 року, що допоможуть зрозуміти майбутнє покоління споживачів та відкриють нові можливості для бізнесу.

Передбачення вибору товарів

У 2030 році зникне необхідність витрачати години в пошуках “саме того” товару, адже нові пристрої будуть допомагати покупцям робити правильний вибір ще до примірки. Алгоритм передбачення в магазинах підбере ідеальний продукт для покупця, тому кожна покупка стане вдалою. Така функція зекономить час, проведений під час шопінгу. У результаті, споживачі будуть ефективніше здійснювати покупки, при цьому матимуть більше вільного часу.

Крім того, за рахунок алгоритму передбачення магазини зможуть доставляти товари прямо в домівки покупців, тому у 2030 році ваш холодильник ніколи не залишиться порожнім.

Орієнтація на індивідуального споживача

Успішними стануть ті бренди, які знатимуть потреби, стиль, вподобання і звички споживачів та адаптують свої товари до цих потреб. Головною метою стане підібрати найкращий товар кожному покупцю, а не орієнтуватися на масове споживання. Основною пропозицією брендів буде унікальний продукт для кожного, а не для маси.

Нові споживацькі пріоритети

Міленіали та покоління Z відрізняється бажанням отримати нові враження та досвід, а не володіти певним товаром. Вони очікують нові відчуття, тому розважальна індустрія стане пріоритетною в рітейлі. Таким чином, брендам варто підхопити цю тенденцію та скерувати свої ресурси на створення та розвиток нових видів розваг, які будуть привабливими для покупців. Міленіалам важливий емоційний зв’язок з брендом, тому магазинам потрібно зосередитися на розумінні емоцій споживачів та як це можна використати з максимальною користю.

Роботи замінять людей у сфері продажів

У 2030 році роботи замінять людей при виконанні роботи в магазинах. Таким чином, при покупці буде відсутній фізичний контакт з продавцем, усі операції з пошуку та оформлення товару автоматизують. Крім того, у магазинах скануватимуть параметри людини і підбиратимуть одяг, що найкраще підійде покупцеві за розмірами. Роботи також виконуватимуть щоденну побутову роботу в офісах, будинках, зможуть готувати їжу та навіть самостійно оформлювати доставки додому.

Пріоритетом стане спільне споживання

Незабаром більшість світових брендів будуть засновані на спільному споживанні, а доступ до благ стане більш важливим, ніж володіння ними. Так, спільне споживання пошириться на лише на рітейл, а й на транспорт і житло. Просунутий дизайнерський рівень планування допоможе розробити житло, що повністю забезпечить усі щоденні потреби жителів. Тобто, у одному місці зосередяться усі магазини, навчальні та розважальні заклади, робочі офіси.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Цілодобовий доступ до товарів

Завдяки сучасним технологіям, споживачі зможуть цілодобово замовити у будь-якому магазині саме той товар, який їм потрібен. Крім того, з’явиться новий вид маркетингу, коли покупцеві пропонуватимуть детальну інформацію про товари, враховуючи розмір, колір, наявність та можливість доставки. Споживачі також зможуть порівняти характеристики та ціну товару з іншими. Доставка здійснюватиметься у найкоротший термін, оскільки миттєві покупки стануть пріоритетними.

Споживачі зможуть випробувати товар перед покупкою

Бренди у 2030 році пропонуватимуть не тільки товари, а й можливість випробувати їх перед покупкою. У майбутньому споживачі все ще хотітимуть відвідувати торгові центри. Тому магазини перетворяться у шоу-руми, у яких буде можливість побачити і спробувати певний товар і після цього визначитися в покупці. У шоу-румах працюватимуть високопрофесійні продавці, що зможуть порадити покупцям, що краще придбати. Крім цього, попри здійснення покупки безпосередньо в магазинах, споживачам не доведеться самотужки нести речі додому - у той же день з шоу-руму їх доставлять за відповідною адресою.

Тренд на крафтові бренди

Споживачі все більше зацікавлені в автентичних речах. Спостерігається велике збільшення шопінгу в маленьких місцевих магазинах, які пропонують крафтові товари. Тому багато великих компаній уже інвестують гроші у локальні стартапи, що стає новою великою хвилею торгівлі.

Прив’язаність до бренду

У 2030 році різномаїття брендів суттєво збільшиться. Завдяки інтернету та сучасним пристроям, покупці отримають доступ до незліченної кількості магазинів і товарів. Через це, компаніям необхідно вибудувати концепцію взаємозв’язку та довіри з їхніми покупцями, щоб отримати базу постійних клієнтів. Тому основним завданням є створення програм лояльності, VIP-клієнтів, знижок та доступу до ексклюзивних товарів.

Довіра і прозорість бренду

Споживачам важлива якість товару, тому вони готові доплатити більше за кращі речі. Яскравим прикладом є збільшення інтересу в екологічних продуктах. Покупців цікавлять оригінальні бренди, тому підробки товарів для них неприйнятні. Обман клієнтів з боку компаній сильно підірве їхню репутацію та суттєво вдарить по прибутку брендів.

Показати ще новини
Радіо NV
X