Суд заарештував ділянку під житловим комплексом у Києві одеського забудовника

16 серпня 2018, 11:16

Голосіївський районний суд заарештував земельну ділянку під житловим комплексом Тридцять восьма перлина, яку будує одеська інвестиційно-будівельна компанія Kadorr Group на вул.Жилянська, 68 в Києві.

Відповідне рішення суд ухвалив 3 серпня, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, компанія Кадорр-Київ Плюс, яка виступає забудовником ЖК, звинувачується у порушенні земельного і містобудівного законодавства.

Відео дня

За даними в судовому реєстрі, компанія Сікс Старс Холдинг у 2010 році орендувала ділянку на вул.Жилянській терміном на 10 років для будівництва офісної будівлі. Надалі Кадорр-Київ Плюс уклав з Сікс Старс Холдинг договір суборенди ділянки.

У 2016 році Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) видала Кадорру дозвіл на будівництво офісного будинку на даній ділянці, тоді як компанія будує житловий будинок.

Крім того, за результатами перевірки в 2017 році Головне управління Держгеокадастра в Київській області виявило, що Кадорр будує на території, площа якої на 0,03 га перевищує площу орендованої ділянки.

Рішення про арешт земділянки Голосіївський райсуд прийняв в межах кримінального провадження проти посадових осіб Кадорра. Прокуратура проводить досудове розслідування про можливе зловживання даних осіб службовим становищем (ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України), самоправність (ст. 356 КК), а також незаконному проведенні земельних робіт на об'єкті археологічної спадщини (ч. 1 ст. 298 КК).


Кадорр-Київ Плюс зареєстрована в 2016 році в Одесі. За даними Держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, власниками підприємства є одеський бізнесмен сирійського походження Аднан Ківан і Ольга Павлова (по 50%).

Інвестиційно-будівельна компанія Kadorr Group заснована Ківаном. У портфелі групи - більш ніж 40 житлових комплексів, торговельні та бізнес-центри, а також котеджні містечка в Одесі. Крім того, компанія будує ЖК Тридцять восьма перлина на 356 апартаментів в Києві. Запланований термін здачі ЖК - III квартал 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X