Суд відмовив у арешті гендиректора Укрбуд Девелопмент у справі про квартири Нацгвардії

17 травня, 14:59
369
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ub.com.ua

Суд призначив гендиректору Укрбуд Девелопмент заставу у 2 млн грн

НАБУ не змогло довести збитки у справі з квартирами Нацгвардії, в арешті гендиректора Укрбуд Девелопмент відмовлено. Про це повідомляє прес-служба компанії Укрбуд.

17 травня в Солом’янському суді продовжився розгляд справи про обрання запобіжного заходу Олегу Майбороді, гендиректору компанії Укрбуд Девелопмент. Його затримали у справі про зловживання екс-командувача Нацгвардією Юрія Аллерова при обміні квартир для військовослужбовців.

Напередодні Шевченківський суд визнав затримання Майбороди незаконним і звільнив його з-під варти, підтвердивши, що детективи НАБУ діяли з перевищенням своїх повноважень.

«Після звільнення ми з Олегом Майбородою за своєю ініціативою з’явилися в Солом’янський суд, і вимагали розгляду клопотання НАБУ про обрання йому запобіжного заходу, щоб остаточно зняти всі питання по надуманим і бездоказовим звинуваченням і відсутності ризиків, що він може переховуватися», — зазначив адвокат Олег Татаров.

За словами юристів, сторона звинувачення приховала від суду частину експертизи, в якій зазначено, які саме питання були поставлені експертові. Прокурор САП послався на «економію паперу». Водночас саме на цьому документі базується підозра.

«Сторона звинувачення так і не змогла навести суду докази нанесення збитків. А це ключова умова притягнення до кримінальної відповідальності», — підкреслив адвокат.

Крім того, підстав вважати, що гендиректор компанії-забудовника може сховатися, також представлено не було. Тому питання про арешт не розглядалося. Проте суд прийняв рішення обрати в якості запобіжного заходу Майбороді грошову заставу в сумі 2 млн. грн. Це рішення адвокати планують оскаржити, оскільки вважають, що підозра повністю необґрунтована.

Раніше повідомлялося, що суд заарештував екс-командувача НГУ Аллєрова з можливістю застави у 4,8 млн грн.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше

Вибір редакції

Фінанси

Сьогодні, 11:23

thumb img
Чи варто хвилюватися. Чому НБУ вводить в обіг банкноту на 1000 грн
Компанії/Ринки

24 червня, 08:54

thumb img
Покупки в інтернеті: чому українські поштові компанії інвестують в швидкість доставки посилок
Компанії/Ринки

Вчора, 20:00

thumb img
Що має і може втратити Фірташ в Україні, якщо його видадуть США

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua