Суд у закритому режимі скасував заборону на продаж алкоголю у кіосках Києва

29 листопада 2016, 16:48
Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Київської міської ради про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у тимчасових спорудах торговельного та культурно-побутового призначення (МАФ)

Про це повідомив ініціатор проекту рішення, депутат Київради від фракції Блок Петра Порошенка Владислав Михайленко, передають Українські Новини.

"Суд проходив у закритому режимі, під судом відбулася сутичка, тому рішення представникам Київради оголосили постфактум", - сказав він.

Відео дня

За словами Михайленка, юристи Київради розглядають можливість оскарження рішення у Вищому адміністративному суді.

Він також повідомив, що рішення було прийнято на основі рішення Антимонопольного комітету про необхідність попереднього узгодження Київською міською радою з органами регулятора рішення про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі (магазинах і торгових мережах) з 23:00 до 10:00.

Під час розгляду питання біля будівлі суду відбулася бійка між близько 50 представниками підприємців та представниками міської влади.

Сьогодні, 29 листопада, повідомлялося, що міська влада запевняє, що не допустить повернення алкоголю в кіоски.

Нагадаємо, що 22 вересня, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів). Рішення набуло чинності 12 жовтня.

Також сьогодні, 29 листопада, повідомлялося, що Окружний адміністративний суд Києва 1 і 7 грудня розгляне два позови до Київського міськради про визнання протиправним та скасування рішення від 22 вересня 2016 року про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці.

Показати ще новини
Радіо NV
X