Токсична назва. У Спортмайстер розповіли про плани змінити вивіски

23 березня 2022, 16:34

У Спортмайстрі планують змінити назву на Athletics, щоб не мати «однієї назви з країною-агресором».

Магазини мережі Спортмайстер будуть перейменовані на Athletics. Про це заявила гендиректор мережі Людмила Книш, передає Інтерфакс-Україна.

"У планах, затверджених у січні 2022 року, передбачалося завершити ребрендинг до липня", - заявила Книш.

Відео дня

Рішення про зміну назви було ухвалено на етапі покупки Спортмайстер Україна компаніями Pulau Artis Limited ( Гонконг) та Felix LTD ( Сінгапур), кінцевими бенефіціарними власниками є громадяни Сінгапуру. Низка топ-менеджерів української команди також увійшла до складу засновників.

Sportmaster Operations PTE. LTD. та Sport&Fashion Management Pte. LTD., які були материнськими компаніями Спортмайстер Україна, вирішили припинити інвестиційну та бізнес-діяльність в Україні ще в липні 2021 року.

Бренд Athletics подали на реєстрацію в січні 2022-го, йшла розробка бренд-бука. Стартувати робота з фізичної заміни вивісок мала у березні 2022 року, завершитися — до кінця червня. Але оскільки ми не бажаємо навіть мати одну назву з країною-агресором, то прискорили заміну вивісок», — повідомила Книш.

Повний ребрендинг магазинів мережі буде проведено вже після закінчення військових дій у країні.

Нагадаємо, що 19 лютого 2021 року РНБО ввела санкції щодо восьми фізичних та 19 юридичних осіб . Наступного дня президент Володимир Зеленський ввів це рішення у дію. Серед інших у список санкцій потрапила сінгапурська Sportmaster Operations Pte, що володіє в Україні мережею магазинів спортивних товарів Спортмайстер. Також магазини Спортмайстер працюють у Росії, Білорусі, Казахстані, Китаї та Польщі.

22 лютого у Спортмайстрі заявили, що працювали та продовжать працювати в Україні инятково в правовому полі". Введення санкцій у мережі магазинів вважають безпідставним та неаргументованим.

Пізніше в СБУ заявили, що санкції щодо сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd, якою належить ТОВ Спортмайстер-Україна, запровадили через інформацію про її роботу в окупованому Криму.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X