Співвласники мережі Мегамаркет і Мануфактури розділили бізнес - ЗМІ

8 лютого 2017, 09:31
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Власники однієї з найбільш закритих в Україні груп - АДС - вирішили розійтися

Чотири з дев'яти київських активів - торговий центр і готель Космополіт, розважальний центр Ультрамарин і будівля, в якій розташований Мегамаркет на Петрівці, - перейшли в управління Олега Вишнякова. Решта п'ять - ТРЦ Термінал в Броварах, аутлет-центр Мануфактура, будівлі Мегамаркету по вулицях Горького, Сурікова і на четвертому кілометрі Одеської траси - старшому партнеру Віктору Юшковскому. Він також буде контролювати роботу продовольчої мережі Мегамаркет і кінотеатрів Батерфляй.

Відео дня

Як пише liga.net, про це розповіли два джерела на ринку нерухомості, близьких до бізнесменів, і директор великої девелоперської компанії.

Перша інформація про готовність партнерів розійтися з'явилася на ринку півтора роки тому. Вони готові були продати свої девелоперські об'єкти і мережу Мегамаркет. Але покупців не знайшлося.

Останнім новим об'єктом компанії став аутлет-центр Мануфактура площею близько 25 тис. кв м, який відкрився восени 2013 року. Перед його відкриттям вибухнув скандал. Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю зупинила роботи у липні 2013 року у зв'язку із заниженням категорії будівництва з V до III. Конфлікт врегулювали протягом декількох тижнів.


Група АДС - одна з найбільших девелоперських компаній Києва. До недавнього часу її бізнесом керував Віктор Юшковський. На початку 2016 року український Forbes оцінив щорічний дохід групи АДС від оренди нерухомості в 220-260 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X