Smart Plaza: сучасні квартири від 35 м2

27 квітня 2016, 10:00
PR

Коли темп життя світових мегаполісів став актуальним для нашої столиці, українські забудовники не зволікали, звернувшись до кращих рішень найрозвинутіших міст.  Значний попит на такі квадратні метри зайвий раз свідчить про те, що вони мали рацію

Вже в перші місяці роботи центру продажів Smart Plaza, було придбано 53 квартири, що становить майже четверту частину від їх загальної кількості.

Високий інтерес обумовлений тим, що у Києві помітно не вистачає оптимальних за метражем площ, які б водночас мали зручне місцезнаходження. Що важливо насамперед для тих, хто працює та навчається в центрі міста. Також Smart Plaza приваблює зручною концепцією «все під рукою», яка передбачає наявність в самому домі місць для шопінгу, розваг та відпочинку. Зовсім скоро у розпорядженні власників квартир будуть: модний торгово-розважальний центр, супермаркет «Сільпо», дорослий та дитячий басейни, багатозальний кінотеатр. А також фуд-корти, кафе, ресторани, салони краси, сауна, SPA, місця, де можна працювати в режимі фрілансу і водночас відпочивати. На даху лише для власників житла обладнають майданчик для прогулянок з дітьми та зелені релакс-зони.

Відео дня


На додаток до комплексної інфраструктури варто враховувати й унікальні переваги розташування комплексу:

- 10 хвилин – до Хрещатику;

- 7 хвилин – до залізничного вокзалу;

- 1 хвилина - до ст. метро «Політехнічний інститут»;

- Три великих парки в кроковій доступності, в тому числі Київський зоопарк.

Житлова нерухомість бізнес-класу поруч із метро завжди є ліквідним активом, що робить привабливим цей сегмент житла як з інвестиційної точки зору, так і безпосередньо для самих мешканців. Напередодні літа у центрі продажів очікують на «нову хвилю» зацікавлених інвесторів. Зокрема мова йде про батьків столичних студентів. Справа в тім, що поруч із комплексом знаходяться найбільші вищі навчальні заклади країни. А планування передбачає широкий вибір метражів, від практичних однокімнатних (найменша площа 35 кв. м.), до просторих дворівневих апартаментів, можливі й варіанти перепланувань.

Як триває будівництво потенційні інвестори можуть приїхати і побачити на власні очі. Наразі будинки вже практично збудовані, готовність їх каркасів становить 95%. Внутрішні роботи в першій секції виконано на 50% і в такій же мірі обладнано підлогу.


Минулого тижня забудовник представив календарний план робіт, в якому чітко визначено перелік завдань та терміни їх виконання. Графік надає максимально повне уявлення щодо поточного статусу проекту, темпів будівництва та перспектив. Згідно з ним фасадні роботи в обох секціях буде завершено вже в перші місяці літа поточного року, внутрішня обробка виконана до кінця вересня. І як вже зазначалось раніше, введення об'єкта в експлуатацію відбудеться в грудні 2016.

Повну інформацію про процедуру придбання квартир можна отримати в Центрі продажів:

(044) 227 40 80


www.smartplaza.com.ua

Показати ще новини
Радіо НВ
X