Горілка, банк і ТРЦ. Як львів'янин Олег Баляш став помітним гравцем на ринку торговельної нерухомості Києва

17 жовтня 2020, 12:04
NV Преміум

Як торговець електронікою і власник горілчаної компанії зі Львова придбав один з найуспішніших столичних торгових центрів — бізнес-історія журналу НВ.

В літку 2017 року у Львівському парку культури ім. Богдана Хмельницького було гаряче. Компанії місцевого бізнесмена Олега Баляша, яка займалася тут будівництвом офісного центру, протистояли активісти і представники міськради, які вважали, що забудовник намагається незаконно збільшити площу своєї ділянки.

Відео дня

Конфлікт вдалося залагодити. «Компанія звільнила міську територію і добудувала будинок. Щоправда, він поки пустує», — каже Андрій Москаленко, заступник мера Львова.

За рік Баляш спробував щастя у Києві та придбав торговий центр (ТЦ) Smart Plaza Polytech, що знаходиться навпроти станції метро Політехнічний інститут. Цьогоріч згаданий об'єкт очолив рейтинг найкращих малих ТЦ у містах-мільйонниках, складений RAU і НВ.

Smart Plaza Polytech помітно пожвавив район на початку проспекту Перемоги, де раніше де-факто монополістом був збудований ще в радянські часи універмаг Україна.

Smart Plaza Polytech знаходиться між ним і ще одним гігантом — ТРЦ Космополіт на Шулявці. Але конкуренції він не боїться, а добре розвивається, що і відзначили експерти рейтингу.

У Баляша були конкуренти на цей актив, — до торгового центру придивлялася компанія Dragon Capital [видавець НВ], яка врешті купила схожий об'єкт — ТЦ Smart Plaza Obolon.

Показати ще новини
Радіо NV
X