Антимонопольний комітет дозволив близьким власника Vodafone Україна купити корпус UNIT.City

16 червня, 17:26
UNIT.City (Фото:Прес-служба UNIT.City)

UNIT.City (Фото:Прес-служба UNIT.City)

АМКУ дозволив близьким власника NEQSOL Holding Насіба Гасанова (бенефіціар Vodafone Україна) купити корпус UNIT.City.

Антимонопольний комітет України дозволив близьким власника групи компаній NEQSOL Holding Насіба Гасанова придбати корпус інноваційного парку UNIT.City, що будується в Києві.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні Комітету.

Відповідний дозвіл надано ТОВ Хас Проперті Менеджмент ( Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ Юніт В06, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Як пише Інтерфакс-Україна з посиланням на дані реєстру, власниками рівних часток Хас Проперті Менеджмент є Артем і Раміз Насіб огли Гасанова.

Основним видом діяльності компанії зазначено «купівля та продаж власної нерухомості».

Власниками Юніт В06 вважаються ТОВ Юніт Холдінгс та АТ ЗНВКІФ Еріда ( по 50%), кінцевими бенефіціарами – засновник холдингу UFuture Василь Хмельницький та президент асоціації ПСГ Ковальська Олександр Пилипенко.

Корпус B06 запланований до введення в експлуатацію у 2022 році.

У жовтні минулого року стало відомо, що компанія NEQSOL Holding хоче придбати частку у великому українському виробнику цементу Івано-Франківськцемент .

Нагадаємо, у листопаді 2019 року компанія NEQSOL Holding підписала юридично зобов'язуючу угоду з ПАТ МТС щодо продажу її телекомунікаційного бізнесу в Україні. Угода була закрита у грудні .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X