Сім чудес столичної Академії щастя LeapKids

7 вересня 2017, 17:20
PR

Усупереч думці про те, що національна система дошкільного виховання переживає сьогодні не найкращі часи

Новий навчальний рік у столиці запам'ятається відкриттям найінноваційнішого в країні навчального закладу для підростаючого покоління юних українців. В Академії щастя LeapKids майбутнє стає реальністю і це доводять на практиці.

Відео дня

Ревізія чудес у день офіційного відкриття нового дитячого садка, яке відбулося 4 вересня, розпочалася з урочистого прибуття маленьких "контролерів", які швидко обстежили всі тематичні ігрові майданчики, перевіряючи зі знанням справи властивості спеціального безпечного покриття, надійність кріплення канатів і якість звучання музичних інструментів на 12 тематичних зонах прогулянок на території садка. Тільки після цього компанія маленьких студентів Академії разом із батьками охоче позували перед фотокамерами на цій червоній доріжці, отримуючи чудові фото на згадку про свято! Виступ дитячого театру і танцювального колективу, феєрверк зі срібного конфеті та запуск у блакитне небо різнокольорових повітряних кульок, які повинні здійснювати заповітні бажання – все це наповнило атмосферу свята і додало незабутніх вражень! Старт навчання для дошкільнят офіційно розпочато, але в LeapKids відзначають, що кожна дитина має право на щасливе дитинство, тому таке навчання буде непомітним!

Чудо № 1. Тихий затишок у центрі міста!

Унікальний дитячий заклад розташований на території найкомфортабельнішого столичного ЖК "Новопечерські Липки", який славиться своєю розвиненою інфраструктурою і знаходиться в діловому та історичному центрі міста. Тому сюди легко не тільки прийти пішки зі свого сусіднього будинку, але і приїхати машиною – поблизу садка є зручна стоянка.

Чудо № 2. "Найрозумніший" будинок.

Будівля Академії спеціально проектувалося для того, щоб стати затишним будинком для всіх його жителів. Тут застосовувалися передові архітектурно-проектувальні рішення і новітні технології. За виразним фасадом, прикрашеним не тільки оригінальними вікнами-листочками, а й казковими деревами, ховається складний високотехнологічний механізм. Незалежність від міських мереж гарантують власні геліосистеми, які забезпечують гаряче водопостачання, а ефективна система водоочистки – питну воду. Сучасні геотермальні термонасоси постачають у будинок не лише тепло, але й прохолоду за допомогою системи пасивного охолодження "холодні стелі", що дозволяє відмовитися від кондиціонерів. Ось чому в ігрових кімнатах і спальнях, у спортивному й актовому залах, а також у просторому, наповненому світлом і повітрям, скляному атріумі LeapKids завжди панує комфортна атмосфера любові й турботи.

Чудо № 3. Все буде ЕКО

"Зелені" технології в LeapKids реалізовані не лише в технічному оснащенні будівлі, у використанні натуральних будівельних і оздоблювальних матеріалів від найкращих виробників дитячих меблів, а й навіть у власному городі, де діти самі вчаться доглядати за рослинами.

Чудо № 4. Скатерка-самобранка.

Кращі органічні продукти і безлактозна молочна продукція в умілих руках місцевого шеф-кухаря перетворюються на найулюбленіші страви дитинства! П'ять разів на день відбувається диво – з нижнього поверху будівлі, де розташована сучасна кухня, в кожну з 12 груп садка піднімаються візки в герметичних термобоксах, у яких знаходяться індивідуальні набори страв для кожного малюка. Підготовкою меню займається дитячий дієтолог, який, у разі потреби, спеціально складе і безглютенове, і вегетаріанське меню.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Чудо № 5. Твори, біжи, грай.

LeapKids не випадково називають дошкільним освітнім закладом абсолютно нового для України формату. Його філософія зашифрована в назві – дитина повинна бігати і стрибати, бути активною і робити все, що підказує їй природа. Функція освіти – правильно розставити акценти в розвитку і підтримати сильні сторони характеру дитини. Для цього у професійних педагогів, логопедів і психологів Академії є весь арсенал сучасних методик виховання і навчання. Граючи з друзями і спілкуючись з вихователями українською та англійською мовою кожного дня, займаючись творчістю і спортивними вправами, діти непомітно вчаться, перетворюючись у всебічно розвинену особистість.

Чудо № 6. Нічого не страшно.

Незважаючи на велику кількість відкритих просторів, безпека маленьких студентів LeapKids забезпечується на найвищому рівні – доступ до всіх приміщень здійснюється лише за спеціальними електронними картками, а система відеоспостереження, як "всевидюче око", нікого не залишає без уваги.

Чудо № 7. Професійні "чарівники"!

"Ми пройшли довгий шлях від створення ідеї до її реалізації, – коментує керівник проекту Хонората Маслова. – Ось чому офіційне відкриття Академії щастя є святом для кожного члена нашої команди – професіоналів своєї справи, які були в цьому проекті на етапі його створення і запуску. Але ми не зупиняємося на досягнутому і намагаємося бути на крок попереду, продовжуючи удосконалюватися".

Отже, чудес у LeapKids буде ще більше.

Показати ще новини
Радіо NV
X