Шведський H&M зацікавився ринком України - ЗМІ

9 грудня 2016, 09:29
Один з найбільших міжнародних рітейлерів H&M зацікавився українським ринком: цього тижні голова з розвитку нових ринків H&M Маттіас Ламберг відвідав Україну, пише liga.net із посиланням на п'ять джерел

Як зазначає видання, про візит розповіли два директори торгових центрів, директор девелоперської компанії і два консультанта з нерухомості.

"Делегація складалася з двох осіб, протягом трьох днів вони спілкувалися з представниками найбільших торгових центрів", - розповів консультант з нерухомості, який побажав залишитися неназваним. Шанси, що шведський рітейлер відкриє магазини в Україні, високі.

Відео дня

Відзначається, що шведський рітейлер H&M звернув увагу на Україну вдруге. Вперше представники мережі відвідали країну в 2013-му.

При цьому, у самій компанії поки не підтверджують інтересу до відкриття торгових точок. "Зараз у H&M немає планів щодо відкриття магазинів в Україні", - заявив менеджер по зв'язках з громадськістю та ЗМІ мережі H&M Эльназ Барари.


Шведська Hennes & Mauritz AB (розвиває мережу H&M) - одна з найбільших торгових компаній в світі. За даними рітейлера, зараз він управляє мережею з 4 135 магазинів у 62 країнах світу. Продажі компанії за 9 місяців цього року - 162 млрд шведських крон ($16,6 млрд), що на 7% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. За даними дослідження компанії GfK Ukraine, магазини товарів для дому IKEA (46,8% респондентів) і одягу H&M (39,4%) - лідери серед міжнародних мереж, яких не вистачає українцям.

Показати ще новини
Радіо НВ
X