СБУ не знайшла порушень у діях компаній Артура Мхітаряна у "справі про культурну спадщину"

7 травня 2019, 13:33

Претензії СБУ щодо порушень містобудівного законодавства не знайшли підтвердження - власник компанії Taryan Group

Служба безпеки України більше не веде кримінальне провадження проти девелопера Taryan Group і компанії-забудовника Познякижилбуд. Про це в Facebook повідомив власник Taryan Group Артур Мхітарян.

Відео дня

"Ми отримали офіційний лист від СБУ, який підтверджує, що кримінальна справа проти нашого забудовника Позняки-Жил-Буд і Taryan Towers більше не ведеться. Всі претензії СБУ щодо порушень містобудівного законодавства, в тому числі з охорони культурної спадщини, не знайшли підтвердження", - повідомив він.

Кримінальне провадження було відкрито у вересні 2017 року. Компанії підозрювали в порушенні законодавства в сферах містобудування та охорони культурної спадщини при будівництві житлового комплексу по вул. Іоанна Павла II (колишня вул. Патріса Лумумби), 12 в Печерському районі Києва.

На думку СБУ, забудовник не отримав відповідний дозвіл Міністерства культури на проведення робіт.

Як повідомляли ЗМІ, всього з подібними проблемами зіткнулися 29 об'єктів в центрі Києва.

У грудні 2018 року TaryanGroup і Артур Мхитарян звинуватили Службу безпеки України у вимаганні $1 млн хабара за закриття кримінальної справи проти компанії.

Taryan Group - інвестиційно-девелоперська компанія, створена в 2011 році. У 2015 році до складу групи увійшла компанія Познякижилбуд. У портфелі Taryan Group знаходяться житлові комплекси Royal Tower, Jack House, Taryan Towers.

Нвер і Артур Мхітаряни знаходяться на 44 позиції в оприлюдненому в листопаді 2018 року рейтингу Нового Времени ТОП-100 найбагатших українців. Видання оцінює їх статки в $114 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X