«Швидше, ніж планували». У Rozetka розповіли про плани розвитку в Узбекистані

11 листопада 2021, 16:08

У Rozetka заявили, що розвиваються в Узбекистані швидше, ніж планували. Наступного року планують запуск маркетплейсу та вихід до регіонів.

Великий український онлайн-магазин Rozetka планує відкрити у Ташкенті толиця Узбекистану) ще чотири точки видачі на додачу до тих двох, які працюють вже. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

«Також ми підем в регіони. Розглядаємо Самарканд, Наманган, Андіжан, Бухару та Фергану. Також налагоджуємо взаємодію з місцевими та міжнародними last-mile операторами», - заявив CEO Rozetka в Узбекистані Георгій Фесенко.

Також повідомляється, що Rozetka працює над проєктом кросборду: щоб мільйони товарів з України стали доступними для покупців з Узбекистану, а товари з Узбекистану імпортувалися до України.

У 2022 році компанія планує запустити маркетплейс в Узбекистані.

Як зазначив у себе у Facebook співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін зазначив, що компанія розвивається на ринку Узбекистану   «навіть швидше, ніж планували».

Нагадаємо, що українські ЗМІ почали писати про запуск Rozetka в Узбекистані на початку цього тижня. Локальні ЗМІ писали про запуск в Узбекистані Rozetka ще у середині вересня.

Про плани Rozetka вийти на ринок Узбекистану повідомлялося влітку цього року. Тоді компанія зареєструвала у країні свій логотип та товарний знак РОЗЕТКА ЛІМІТЕД, а також його транслітерацію ROZETKA LIMITED.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X