Росіяни продають Ocean Plaza у Києві - ЗМІ

4 червня 2018, 11:48

Компанія ТПС Нерухомість, підконтрольна російським бізнесменам Ігорю Ротенбергу, Олександру Пономаренко та Олександру Скоробогатько, веде переговори з українським інвестфондом Dragon Capital про продаж торгово-розважального центру Ocean Plaza в Києві.

Про це повідомило російське видання Коммерсантъ, посилаючись на джерела, знайомі з переговорним процесом.


ТРЦ Ocean Plaza загальною площею 165 тис. кв. м відкритий в грудні 2012 року, інвестиції склали близько $300 млн. Партнерами з розвитку проекту виступили київські компанії UDP, К.А.Н. і московська ТПС Нерухомість, ексклюзивний брокер проекту і автор концепції - київська консалтингова компанія UTG. Формальним власником об'єкта є компанія ІС Либідь, створена в 2009 році.

Відео дня


Зазначається, що цей актив російська компанія може продати за $270-315 млн: приблизно в таку ж суму об'єкт оцінювався шість років тому, коли ТПС вийшла на місцевий ринок.

За словами джерела видання, переговори знаходяться "на просунутій стадії", але угода поки не закрита, "потенційний покупець шукає кредитора".

Водночас компанії ТПС Нерухомість і Dragon Capital інформацію про майбутню операцію виданню не прокоментували.


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала.

Протягом останніх двох років компанія суттєво наростила портфель комерційної нерухомості в Україні, зокрема, - ТРЦ Victoria Gardens у Львові (48,2 тис. кв. М), ТЦ Піраміда в Києві, логістичний комплекс класу А East Gate Logistic (Бориспіль), 60% в логістичному комплексі класу А West Gate Logistic (Стоянка), складський комплекс в Бучі, бізнес-центри Прайм і Євразія в Києві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X