Криза збіднілих гурманів. Як зміниться ресторанний бізнес в Україні після карантину

14 червня 2020, 10:00
НВ Преміум

Ресторанна індустрія може скоротитися на третину, відсунувши від плити сотні кухарів, позбавивши чайових тисячі офіціантів і урізноманітнивши меню домашньою кухнею замість шедеврів, — пише журнал НВ.

«Ч ас шастати ресторанами», — плакат із таким написом 2 червня тримав у руках один з учасників акції на підтримку відновлення повноцінної роботи української індустрії громадського харчування. Мітинг проходив біля урядової будівлі на Грушевського і вийшов гучним: у цей похмурий день, немов стомившись від двох із половиною місяців тиші через карантин, представники кафе і ресторанів стукали каструлями і розливали каву. Тобто займалися тим, що повністю припинили робити в березні 43% вітчизняних закладів громадського харчування. Решта працювали, але лише на доставку або видачу замовлень із собою. До того ж половина закладів зайнялися подібним саме під час карантину.

Відео дня

Акцію ініціювала Українська ресторанна асоціація, що утворилася саме під час коронакризи. Її учасники вже домоглися від влади дозволу (хоч і з обмеженнями) на роботу з 12 травня так званих літників — відкритих майданчиків і терас у ресторанів.

Мітингувальники досягли ще одного результату. Якщо спочатку Кабмін Дениса Шмигаля планував дозволити ресторанам приймати відвідувачів у приміщеннях із 10 червня, то на засіданні 3 червня уряд зрушив дату старту на 5-е число, правда, не у всіх регіонах, і столиця офіційно також поки залишається під забороною. Правила роботи будуть схожі з тими, які ввели для «літників»: дистанція між столиками мінімум 1,5 м, максимум чотири відвідувача за столом, рукавички і маски для персоналу. Приходити в масках зобов’язані й клієнти ресторанів, але вже за столом вони можуть їх зняти.

Поки кількість бажаючих скористатися літніми майданчиками або ж ресторанними приміщеннями дуже обмежена. «Людей на вулицях мало — в Києві погана погода, — каже Юрій Колесник, співвласник ресторанів Файна Фамілія. — Та й гості отримали удар по своїх фінансових можливостях». Із семи закладів у столиці в травні Файна Фамілія відкрила три, де є літні майданчики. Оборот водночас склав п’яту частину від звичайного обсягу виручки.

І цілком закономірно: падіння економіки і доходів, зростання безробіття і ділова невизначеність змусили багатьох клієнтів відмовитися від звичного п’ятничного вечора в ресторані на користь приготування їжі вдома. Та й пандемічний страх ніхто не відміняв.

Тому сьогодні чеки в ресторанах помітно скромніші - приблизно на третину, говорить Андрій Худо, львівський ресторатор, співвласник холдингу! Fest, штат якого складає 2,5 тис. осіб. До чеків прив’язані чайові офіціантів, які за усталеною традицією отримують 10% від суми. Зараз же вони або взагалі сидять без роботи, або отримують десяту частину від зменшеного на третину чека.

«Ми запустили літні майданчики й одразу вивели [на роботу] 400 осіб», — уточнив Худо.

Галузева асоціація опитала близько 13 тис. осіб, які часто ходили в ресторани до карантину. Лише 37% із них вже відвідали заклади громадського харчування після початку роботи літніх терас. А ось 63% - ні. Серед останніх 40% пояснили, що їм завадила холодна погода, у 33% немає грошей, а 24% бояться коронавірусу. І якщо фактор поганої погоди нівелює відкриття залів, а коронавірусу боятимуться менше, то грошей у клієнтів невдовзі більше не стане.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X