Українці стали вчетверо частіше купувати термобілизну. Що з цінами

30 серпня 2022, 17:33
Українці почали частіше купувати термобілизну. Середній чек виріс удвічі (Фото:Yuliia Barabash \ Unsplash)

Українці почали частіше купувати термобілизну. Середній чек виріс удвічі (Фото:Yuliia Barabash \ Unsplash)

Попит на термобілизну в Україні зріс у чотири рази, ціни вдвічі. Попит має і термобілизна для дітей.

Цього року попит на термобілизну серед користувачів маркетплейсу Prom.ua виріс у чотири рази – зазвичай це лонгслів та штани. Про це йдеться у повідомленні платформи.

Середній чек зріс майже вдвічі - до 1100 грн. Більш ніж удвічі частіше стали замовляти дитячу термобілизну. Середній чек у цій категорії складає 400 грн. Це на 180 грн менше, ніж торік.

Відео дня

Також для обігріву купують жіночі реглани. Попит на такий одяг зріс удвічі порівняно із серпнем минулого року, але попит практично не змінився. Попит на светри також зріс майже вдвічі.

Також у порівнянні з минулим роком українці стали втричі частіше замовляти жіночі хутряні жилети. Причому придбати їх можна в середньому на 400 грн. дешевше, ніж влітку 2021 року.

Попит на дитяче та підліткове тепле взуття зріс майже у 2,5 рази, а середній чек підскочив на 120 грн. При цьому середній чек на жіночі чоботи знизився майже на 100 грн, тоді як попит зріс у два рази.

Раніше голова НАК Нафтогаз-Україна Юрій Вітренко повідомив, що цієї зими температура в будинках українців буде на чотири градуси нижче за норму.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X