Покупці готелю Дніпро готові вкласти $40 млн в новий об'єкт

10 вересня 2020, 16:00

Покупці готелю Дніпро готові вкласти в створення кіберспортивної арени в центрі міста стільки ж, скільки витратили на покупку самого готелю.

Покупці готелю Дніпро готові інвестувати $40 млн у створення багатофункціональної спортивної арени в центрі Києва.

Про це один з покупців готелю і співзасновник української кіберспортивної команди NAVI Олександр Кохановський повідомив на Інвестиційному форумі Києва, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«У нас в планах побудувати за $40 млн багатофункціональну кіберспортивну арену, яка буде вміщати 10 тис. осіб. Вона буде знаходитися в центрі Києва », - повідомив Кохановський.

Також він додав, що на арені будуть проводити не тільки киберспортівниє заходи, а й концерти, івенти, виставки, конференції, а також більш традиційні спортивні змагання.

За його словами, готель Дніпро в зв'язці з кіберспортивною ареною дозволить проводити в Києві до 16 великих кіберспортивних івентів і забезпечить близько 100 тис. туристів щорічно. В сумі це може приносити Києву близько 40 млн грн надходжень від туристичного збору щорічно.

«Наша основна ідея в тому, що коли у нас буде готель і арена, це стане унікальним конкурентною перевагою, щоб брати участь в тендерах розробників комп'ютерних ігор на проведення івентів. Ми зможемо отримувати від восьми до 16 топових івентів на рік», - додав Кохановський. 

Також 10 вересня стало відомо, що АМКУ дозволив переможцю аукціону придбати готель Дніпро.

Нагадаємо, що 15 липня готель Дніпро був проданий в ході аукціону за 1,11 млрд гривень . Покупцем на торгах стало ТОВ Смартленд. Ця компанія зареєстрована в 2013 році і займається наданням в оренду і експлуатацією власного і орендованого майна. Її власниками в держреєстрі вказані Олексій Ігунін (82,29% статутного капіталу) і Максим Терещук (17,71%), який також є директором компанії.

23 липня один із засновників киберспортівной команди NaVi Олександр Кохановський заявив, що на аукціоні переміг він разом з партнерами та інвесторами . 29 липня Фонд держмайна затвердив протокол про результати електронного аукціону з продажу готелю Дніпро.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X