Беріть сумки. В АТБ розповіли, що змінилося після запровадження плати за пластикові пакети, і від чого залежить їхня ціна

16 грудня 2021, 15:39

З 10 грудня в мережі АТБ ціни на пластикові пакети для первинного пакування відповідають собівартості кульків (по 9 та 12 копійок).

Про це у відповідь на запит НВ Бізнес розповіли в компанії АТБ. У мережі супермаркетів також заявили, що не мають даних про зниження або збільшення попиту на пластикові пакети.

Відео дня

У той же час, покупці можуть отримати пакет безкоштовно, але тільки в тому випадку, якщо йдеться про надтонкі пластикові пакети, які є первинною упаковкою для свіжої риби, м’яса та продуктів з них, сипких продуктів і льоду.

При цьому в компанії наголосили, що АТБ-маркет активно працює над впровадженням альтернативних еко-упаковок для покупців.

«З березня 2021 року компанія запустила для реалізації у всіх магазинах торгової мережі біорозкладний еко-пакет з кукурудзяного крохмалю Початок. Одночасно з переходом на біорозкладні пакети, компанія АТБ-Маркет пропонує своїм покупцям купувати еко-сумки багаторазового використання», — заявили в компанії.

Як повідомлялося, у червні 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав закон Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України, який Верховна Рада ухвалила того ж місяця.

Показати ще новини
Радіо NV
X