Падіння доходів і страх заразитися. Половина українців скоротить походи в ТРЦ після карантину — NAI Ukraine

29 квітня 2020, 13:41

Тільки 9% опитаних планують більше ходити в моли після завершення карантину.

Понад 52% українців планують скоротити відвідування торгово-розважальних центрів після виходу з карантину, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на результати дослідження консалтингової компанії NAI Ukraine.

Відео дня

Українці планують менше ходити в ТРЦ через зниження доходів (25%) і побоювань підхопити вірус (19%). Ще 9% опитаних заявили, що вважають за краще здійснювати покупки онлайн, близько 4% українців взагалі не планують відвідувати ТРЦ.

"Найбільшу частку з тих, чиї регулярні відвідини можуть втратити ТРЦ, складають люди, у яких скоротився дохід і ті, хто бажає уникати громадських місць - більшу частину цих категорій складають споживачі з низьким або середнім рівнем добробуту, тоді як заможні громадяни збережуть рівень свого оффлайн споживання ", - вважають аналітики NAI Ukraine.

З цієї причини аналітики очікують, що товарообіг скоротиться менш значно, як кількість відвідувачів ТРЦ.

Відзначається, що 44% опитаних не планують переглядати свої походи в ТРЦ, а 34% з них не змінять своїх шопінг-звичок. Ще 9% опитаних заявили, що будуть ходити в ТРЦ частіше через накопичені планів по покупкам, ще 4% планують ходити в моли заради розваг.

За даними компанії, найменше через скорочення доходів і небезпеки заразитися переживають жителі великих міст і Києва. Також вони, як і жителі Центральної України, більше за інші регіони воліють покупки онлайн. Високий рівень відкладеного попиту автори опитування зафіксували в західних і центральних областях, в той час як на сході більший відсоток жителів планує скоротити походи в ТРЦ через зниження доходів.

Нагадаємо, що за прогнозами аналітиків до 30% магазинів в Україні можуть не відкритися після карантину .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X