Фіскальна служба провела обшуки у Всі.Свої

25 червня 2021, 11:16

У Всі.Свої заперечують звинувачення Державної фіскальної служби в ухиленні від сплати податків за допомогою ФОПів і підкреслюють, що є маркетплейсом.

Державна фіскальна служба провела обшуки в магазинах і на складі маркетплейса Всі.Свої. Як повідомили в Facebook Всі.Свої, обшуки пройшли 23 червня.

«Співробітники ДФС заблокували роботу магазинів, затримали співробітників і вилучили комп’ютери, документи і готівку. Підставою для обшуків було нібито ухилення від сплати податків за допомогою ФОПів», — заявили у Всі.Свої.

Відео дня

У компанії підкреслили, що працюють за принципом маркетплейса і не купують товар у виробників, а лише пропонують їм користуватися вітринами і полками для продажу кінцевому споживачу.

У Всі.Свої відзначили, що Державна фіскальна служба вже зверталася до них із запитаннями восени 2020 року і тоді компанія надала їм всю необхідну інформацію.

Компанія планує «відстоювати свою правову позицію» і при необхідності подавати до суду. У Всі.Свої підкреслили, що не мають наміру давати хабарі.

Всі.Свої - маркетплейс для українських брендів одягу і аксесуарів. Проект був заснований в 2015 році і зараз налічує шість тематичних напрямків маркетів: одяг і взуття, будинок і декор, кераміка, гастрономія, дитячі товари, прикраси та подарунки. У Всі.Свої є чотири магазини в Києві і онлайн-магазин.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X