Під Києвом побудують перше «зелене» житло в Україні

1 серпня 2017, 17:30
Новини компаній

Девелоперська компанія DIM першою в Україні побудує житловий комплекс по стандартам «зеленого будівництва»

Житловий комплекс «Парк Лейк Сіті», що будується в с. Підгірці під Києвом, прийняв рішення про проведення сертифікації свого проекту за міжнародною системою зеленого будівництва BREEAM. Як повідомляє прес-служба групи компаній DIM, «Парк Лейк Сіті» буде першим проектом житлової нерухомості в Україні, який буде спроектований і побудований за міжнародними стандартами «зеленого» будівництва. Такі стандарти передбачають будівництво і експлуатацію будівель з мінімальним впливом на навколишнє середовище, використання екологічних будматеріалів, а також підвищену енергоефективність і комфортність об'єкта.

Відео дня

«Зведення першого в Україні житлового комплексу по стандартам« зеленого »будівництва - це виклик не тільки для нашої компанії, але і для українського девелопменту в цілому. Адже на сьогоднішній день в Україні немає жодного житлового об'єкта, сертифікованого за системою BREEEAM або за будь-яким іншим зеленим стандартом.

Незважаючи на всі складнощі, які чекають нас як першопрохідців, ми впевнені в успішній реалізації проекту

Тим більше що на всіх етапах проектування і будівництва ЖК «Парк Лейк Сіті» буде здійснюватися ретельний контроль з боку незалежного аудитора BREEAM»,- говорить керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський.

Серед основних параметрів, за якими відбувається оцінювання будівель по системі BREEAM: енергоефективність будівель, контроль екологічності будівельних матеріалів, теплової та шумовий комфорт, максимальне використання денного освітлення, контроль якості питної води, використання енергозберігаючих ліфтів, автоматизація з управління всіх інженерних систем, транспортна доступність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища, в тому числі під час виконання будівельних робіт.

«Ми створюємо комплекс для людей, які поділяють наші цінності: турботу про якість і екологію житла, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, активний спосіб життя і комфорт. Упевнений, що в «Парк Лейк Сіті» ми зможемо втілити всі очікування інвесторів і покупців про якісно новий спосіб життя»,- резюмував Олександр Насіковський.

У компанії також повідомили, що будівництво житлового комплексу «Парк Лейк Сіті» в с. Підгірці Обухівського району вже стартувало в червні поточного року. В рамках реалізації проекту планується зведення 11 комфортних і екологічних будинків на п'ять, сім і дев'ять поверхів. Введення в експлуатацію перших чотирьох будинків заплановано на IV квартал 2018 року. У комплексі також планується будівництво освітнього закладу з дитячим садом і початковою школою, а також торговий центр з продуктовим супермаркетом і кафе.

Довідка. Група компаній DIM (Development, Investment, Management) - девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що успішно реалізував цілий ряд житлових комплексів в передмісті столиці, серед яких клубний будинок «Соборний» і ЖК «Фамільний» в Броварах. На черзі - житловий комплекс «Автограф» і «А-52» в Києві. Цього року група DIM стала членом Ради директорів Конфедерації будівельників України - найбільш авторитетного галузевого об'єднання в країні. До групи холдингу входять підприємства, які мають репутацію надійних партнерів і добре зарекомендували себе на ринку: компанія "ОЛТА" - виробник віконних і дверних конструкцій, будівельна компанія "Доміан", архітектурне бюро повного циклу АВН, будівельна компанія Арсан-буд, компанії РОСТ-С, М-Еко, Фронтон Інжиніринг.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

BREEAM -
Показати ще новини
Радіо NV
X