Першопрохідці. «Зелений» бізнес-центр ASTARTA Organic Business Centre відкрився на Подолі

26 жовтня 2017, 14:45
Новини компаній

Відкриття енергоефективних бізнес-центрів з використанням штучного інтелекту і передових технологій стає характерною рисою розвитку ділової інфраструктури великих мегаполісів. Не залишився за бортом і Київ

25 жовтня на Подолі (вул. Ярославська, 58) відбулося урочисте відкриття інноваційного об'єкта офісної нерухомості - ASTARTA Organic Business Centre. Це перший бізнес-центр в Україні класу «А», який пройшов міжнародний аудит за стандартом «зеленого» будівництва BREEAM і отримав відповідний сертифікат на проект.

Відео дня

При будівництві нового комерційного об'єкта використовувалися тільки екологічно безпечні матеріали, енергоощадні технології та сучасна інженерія BMS Schneider Electric

ASTARTA Organic Business Centre - унікальний приклад сучасного будівництва, органічно вписаного в сформований архітектурний вигляд центру Києва. Будівля площею 62,5 тис. кв.м розташувалося в історичному і діловому центрі столиці. На сьогоднішні відкрито 1 і 2 черги проекту - їхня загальна площa 44 785 кв.м. Це включає підземний і наземний криті паркінги. А для офісних і торгових площ тут відвели 27 603 кв.м. Третя черга поки ще будується.

До моменту відкриття наповненість 1-ої і 2-ої черги склала 78% (21 715 кв.м.). Орендарями БЦ стали українське представництво міжнародної IT-компанії Sigma Software, креативний офісний простір Creative Quarter («Креативний квартал»), головний офіс Siemens в Україні, київський офіс міжнародної IT-компанії Netcracker, український офіс міжнародної ІТ компанії - SBTech, агрохолдинг «Астарта- Київ», перший в Україні туристичний хаб Travel Hub, оператори інфраструктури - банк «Райффайзен банк Аваль», їдальня Dinners,«УАСК» («Українська Аграрно-Страхова Компанія»), квітковий бутік LALAVOND, зона побутових послуг - KIMS.

ASTARTA Organic Business Centre створений в концепті «місто в місті», де в межах одного кварталу є всі необхідні сервіси та послуги для сучасного жителя мегаполісу. Головною «фішкою» нового проекту став власний парк, вписаний в архітектурний ансамбль центру.

«ASTARTA Organic Park займає площу 3000 кв.м. і захований від шуму вулиці у внутрішньому дворику БЦ. Гарний ландшафтний дизайн, велика зелена галявина з деревами, фонтан і багато іншого творці БЦ зробили публічним міським простором, відкритим до відвідування як для співробітників офісів будівлі, так і для всіх городян» - розповіла директор з оренди БЦ ASTARTA Юлія Щаслива.

Подбали творці не тільки про естетичну складову проекту - власний парк, сучасний дизайн лобі, тераси з панорамним видом на місто. Тільки цим здивувати бізнес складно. Здебільшого це народ прагматичний. Їх цікавить не тільки комфорт співробітників, а й зменшення витрат. Але не на шкоду якості, а завдяки розумному споживанню.

Малі витрати енергії, тепла, води - це ключові складові будь-якого енергоощадного або, як прийнято нині говорити, «пасивного» будинку. У БЦ ASTARTA з цим повний порядок. Фахівці при будівництві нового бізнес-центру використовували повний пакет енергоощадних технологій, що дозволяють орендодавцям істотно знизити експлуатаційні витрати. За попередніми розрахунками, річна економія на офісі в 2000 кв.м. може скласти близько 15 000 у.о.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Будівля запроектована так, щоб всі 10 поверхів в денний час освітлювалися природним світлом, що дозволяє економити втричі більше енергії в порівнянні зі звичайним будинком. Завдяки продуманим плануванням у орендарів БЦ є можливість розширення офісного простору в форматі open space до 4100 кв.м в одному рівні або ж «нарізка» простору під окремі кабінети.

У приміщеннях встановлена вентиляція з рекуперацією повітря, сучасне світлодіодне освітлення. А інжинірингові системи управління тут ще один спосіб зниження витрат на енергію. Наприклад, при відчиненні вікна в офісі спрацьовує датчик, який автоматично вимикає систему кондиціонування. У той час як система контролю споживання електрики і води в будівлі точно знає, чи є в коридорах, туалетах живі люди. Якщо протягом запрограмованого часу в приміщення немає людей, частина світильників автоматично вимикається, а вода перекривається.

У комплексі це дозволить орендарям не тільки отримати сучасне та комфортний офісний простір, але і істотно знизити експлуатаційні витрати на утримання офісу.

ASTARTA Organic Business Centre - не просто бізнес-центр, а новий громадський простір Подолу. В рамках створення бізнес-центру в історичній частині міста, забудовник подбав про реконструкцію прилеглих вулиць. Йдеться про вул. Ярославську на ділянці від вул. Почайнинської до вул. Набережно-Хрещатицької і по вул. Почайнинській на ділянці від вул. Нижній Вал до вул. Ярославської. Тут повністю перестелили дорожнє покриття і відреставрували тротуари з ініціативи забудовника БЦ за підтримки КМДА. Комплекс робіт оцінюється в 5 млн грн.

"Наше завдання - не просто створити сучасний і красивий бізнес-центр, ми хочемо, щоб діловий квартал ASTARTA став імпульсом для початку позитивних змін як ділового Подолу, так і Києва в цілому", - прокоментував керівник проекту БЦ ASTARTA Іван Пуголовкін.

Показати ще новини
Радіо NV
X