Патріарх освятив будівництво храму в ЖК «Квартал Тарасівський»

19 липня 2017, 10:15
Новини компаній

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив закладання наріжного каменю майбутнього Храму Різдва пресвятої Богородиці на території ЖК «Квартал Тарасівський» в с. Тарасівка Києво-Святошинського району

Новий храм Київського патріархату спроектований девелопером ТОВ «Житлоекономія», як частина громадської забудови нового кварталу малоповерхової житлової забудови в приміській зоні Києва.

Відео дня

Ідея будівництва спільно належить Патріарху Філарету та акціонерам Групи компаній Заводу ЗБК №1 (м. Київ). Проект був підтриманий сільським головою, місцевими депутатами та вірянами. Споруджено храм буде спільними зусиллями, стараннями будівельно-промислової Групи компаній Заводу ЗБК №1 (м. Київ) в яку входить девелопер, духовенства та небайдужих місцевих підприємців, вірян. Патріарх Філарет звернувся до присутніх словами проповіді, привітав з освяченням закладання наріжного каменю, подякував засновників та благодійників з добрим починанням.

В ЖК «Квартал Тарасівський», на сьогодні, збудовано та заселено два 9/10 поверхових будинки. Третій будинок знаходиться вже на етапі «введення в експлуатацію». А з вересня почнеться активне будівництво та продаж квартир в наступному будинку.

Власники квартир в ЖК «Квартал Тарасівський» отримують нове сучасне приміське житло. Вартість якого становить близько 10 000 – 12 000 грн/м2, а площі помешкань переважно становлять від 37 м2 до 67 м2. При цьому, забудовник інвестує кошти в побудову як інженерної так і соціально-культурної інфраструктури. Зокрема, завершується будівництво окремої будівлі торгового центру, передбачені комерційні приміщення в житлових будинках, запроектована нова вулиця, дитячі та ігрові майданчики, розпочато будівництво храму. Згідно концепції забудови, новий мікрорайон повинен стати фактично повноцінним громадським центром села.

Професійний девелопер керуються комплексним підходом до планування територій забудови. Це і розбудова інженерних комунікацій, інвестиції в інфраструктурні об'єкти, врахування питань енергозбреження та екології. Врешті, пропозиція доступного по вартості якісного сучасного житла.

Разом з інвесторами будівництва в нових квартирах ЖК «Квартал Тарасівський» проживають сім'ї ветеранів до діючих військовослужбовців Національної гвардії України. Воїнів, які в тому числі, виконували бойові завдання в зоні проведення АТО.

Більше про новобудову та поради для інвесторів на www.facebook.com/kvartaltarasovskiy

Довідка. В будівельно-промислову Групу компаній Заводу ЗБК №1 входять: девелоперська компанія Житлоекономія, потужне промислове підприємство Завод ЗБК №1, досвідчені будівельні компанії – Будівельна компанія ЗЗБК №1 та Спецмонтаж ЗЗБК №1, знана проектна організації Печерська архітектурна майстерня, Фінансова компанія «Столиця», компанія, що обслуговує житлові будинки та деякі інші. Інтеграція досвіду та ресурсів компаній групи дозволяє будувати доступне житло, розвивати інфраструктуру, виконувати взяті зобов’язання перед інвесторами, місцевою громадою та державою.

ТОВ "Житлоекономія", Дозвіл на вик. буд. робіт ДАБІ України № IY 115163651331 від 30.12.2016

ТОВ "Будівельна компанія "ЗЗБК №1", Ліцензія р/з 2013033487, наказ №49-Л від 26.12.2016 р. видана ДАБІ України

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X