Олігархи з України, Росії і СНД купили 200 елітних квартир в Trump Tower – Bloomberg

17 березня 2017, 11:52
Олігархи з України, Росії та інших країн СНД стали покупцями 200 з 2000 елітних квартир, розташованих на верхніх поверхах Trump World Tower в Нью-Йорку, повідомляє Bloomberg

"На 78-му поверсі - росіянин, якого один олігарх колись звинувачував у зв'язках з мафією і здирництві. На 79-му - узбек-ювелір, стосовно якого проводилося розслідування у зв'язку з відмиванням грошей і який в результаті був убитий на одній з вулиць Манхеттена. А чотирма поверхами вище - промосковський український політик, партія якого найняла радника Дональда Трампа", - відзначає агентство.

Відео дня

Найвищі поверхи залишалися непроданими протягом багатьох років, але як показало дослідження, проведене агентством Bloomberg, покупцями третини квартир, проданих на 76-83 поверхах до 2004 року, були особи або товариства з обмеженою відповідальністю, пов'язані з Росією і сусідніми з нею державами. Ці квартири були також і найдорожчими, пише агентство, не уточнюючи суми угод.

"У нас були дуже серйозні покупці з Росії, України та Казахстану", - говорить агент з продажу Дебра Стоттс (Debra Stotts), яка займалася заселенням вежі Trump World Tower.

Сем Кислін, український іммігрант, видавав іпотечні кредити покупцям квартир World Tower вартістю в кілька мільйонів доларів. Досить незвично, щоб фізичні особи видавали офіційні кредити для купівлі елітної нерухомості у США, і, судячи з документів, наявних у вільному доступі, кредити на купівлю квартир вежі Трампа були єдиними, які Кислін коли-небудь видавав у Нью-Йорку.

Кислін надав кредит на купівлю квартир на 83-му поверсі Trump World Tower Василю Салигіну - в майбутньому високопоставленому члену української Партії регіонів, пов'язаному із російським президентом Володимиром Путіним. Салигін займав свій пост у той же самий час, коли радником Партії регіонів був Пол Манафорт (Paul Manafort).

Уродженець Узбекистану, алмазний дилер Едуард Нектарів придбав апартаменти на 79-му поверсі (прямо під апартаментами Конвей) у липні 2003 року за 1,6 мільйона доларів.

У 2008 році Дональд Трамп-молодший заявив: "Ми спостерігаємо, як з Росії хлинули великі кошти".

Показати ще новини
Радіо НВ
X