Окупанти перенесли введення курортного збору в Криму

8 квітня 2019, 17:50

Термін введення курортного збору окупаційна влада перенесла на 1 травня 2021 року

Так званий парламент Криму прийняв закон про перенесення введення курортного збору на 1 травня 2021 року, повідомляє ТАСС.

"Законопроект про перенесення термінів введення курортного збору в Криму прийнятий Держрадою Криму в двох читаннях. Термін введення курортного збору перенесений на 1 травня 2021 року", - повідомили в прес-службі так званого республіканського парламенту.

Відео дня

За словами "голови парламенту" Володимира Константинова, перенесення термінів обумовлене великим числом звернень від бізнесу, які пов'язані зі стурбованістю умовами адаптації до нової структури турпотоку, в тому числі після відкриття залізничного сполучення з материковою частиною РФ.

Повідомляється, що самопроголошені влади Криму повернуться до розгляду питання про введення курортного збору, коли він буде впроваджуватися у всій РФ.

У липні 2017 року уРосії був прийнятий закон, який передбачає стягнення в експериментальному режимі в 2018-2022 роках збору з туристів за користування курортною інфраструктурою в Алтайському, Краснодарському, Ставропольському краях і в окупованому Криму. З 1 травня 2018 року експеримент стартував в Алтайському і Ставропольському краях, з 16 липня - в Краснодарському краї.

В окупованому Криму планували почати стягувати курортний збір з 1 травня 2019 року. Сума збору повинна була складати 10 рублів на добу з людини. Відповідно до федерального закону, курортний збір вводиться виключно законом регіону, що бере участь в експерименті.

Як раніше повідомлялось, кожен п'ятий росіянин заявив, що анексія Криму принесла шкоду РФ.

Показати ще новини
Радіо NV
X