Мережа заправок ОККО веде переговори щодо покупки мережі магазинів співвласника АТБ — ЗМІ

7 жовтня 2021, 15:55

Мережа АЗС ОККО веде переговори про покупку мережі магазинів біля будинку Коло. Forbes Україна оцінює операцію в $15−20 млн.

Мережа автозаправних станцій ОККО веде переговори про покупку мережі магазинів біля будинку Коло, повідомляє Forbes Україна з посиланням на джерела.

За даними видання, переговори про покупку мережі почалися приблизно в червні цього року - коли мережа досягла позначки в 250 магазинів. Вартість угоди Forbes Україна оцінює в $15-20 млн.

Відео дня

«Переговори почалися на початку літа і вже повинні бути на фінальній стадії. Швидше за все, вони продають весь бізнес», - розповів виданню топменеджер інвесткомпанії.

Співзасновник Коло Сергій Войцеховський не підтвердив і не спростував виданню інформацію про переговори.

«Ми ведемо переговори з великою кількістю компаній. Але коментуємо тільки те, що сталося. Можу лише прокоментувати, що ми нікому нічого не продали », - зазначив Войцеховський.

Схожим чином ситуацію прокоментувала виконавча директорка мережі Коло Марина Сергієнко, заявивши, що Коло час від часу розглядає пропозиції різних компаній. Також вона додала, що основна мета компанії - максимальне задоволення потреб клієнтів - не зміниться в майбутньому «незалежно від того, чи буде це самостійно або в партнерстві з іншими ритейлерами України».

За словами одного зі співрозмовників видання, засновники Коло намагалися створити операційно прибутковий бізнес, але ймовірно, не досягли очікуваного фінансового результату. Інший співрозмовник Forbes відзначив, що за рахунок покупки магазинів ОККО може розширити свою присутність в Києві.

Мережа продуктових магазинів Коло розвиває інвестиційна компанія BGV Group Management. Засновником BGV Group Management є співвласник корпорації АТБ Геннадій Буткевич. Компанія володіє активами в горнодобича і ритейлі.

Нагадаємо, що в серпні цього року рітейлер Таврія В оголосив про запуск жорстких дискаунтерів Пюре. Перший магазин планували відкрити в Миколаєві.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X