І Пекін не врятує. Fitch знизило рейтинг китайського забудовника Evergrande до «обмеженого дефолту»

9 грудня 2021, 12:09

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинг проблемного забудовника Evergrande. У центробанку Китаю кажуть, що проблема платоспроможності девелопера вирішуватиметься ринковими методами.

Рейтингове агентство Fitch Ratings знизило кредитний рейтинг проблемного китайського забудовника Evergrande із рівня C до «обмеженого дефолту», повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Зниження рейтингу відбиває пропуск компанією купонних виплат за облігаціями після закінчення пільгового періоду 6 грудня. У Fitch повідомили, що забудовник не відповів на запит щодо підтвердження виплат.

« Невиплата купонів протягом пільгового періоду відповідає визначенню рейтингу «RD». (обмежений дефолт) від Fitch, оскільки … компанія допустила дефолт за суттєвим фінансовим зобов'язанням, проте ще не вступила до процедури банкрутства, зовнішньої адміністрації, конкурсного виробництва, ліквідації чи інших формальних процедур і не припинила операційну діяльність», — йдеться у повідомленні агентства.

Своєю чергою голова Народного банку Китаю І Ган заявив, що проблема неплатоспроможності Evergrande вирішуватиметься ринковими методами, передає Інтерфакс-Україна.

У листопаді цього року повідомлялося, що засновник Evergrande Хуей Ка Янь (Сюй Цзяїнь - у мандаринському діалекті) продав особисті активи на $1,1 млрд, щоб розплатитися з боргами компанії.

На початку листопада також повідомлялося, що забудовник продав акції медіакомпанії HengTen Networks Group на $145 млн напередодні чергового терміну виплат за доларовими облігаціями

Нагадаємо, що в середині вересня проблеми китайського забудовника Evergrande спричинили падіння фінансових ринків.

Evergrande – другий за величиною забудовник у Китаї. Його сукупний борг перевищує $300 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X