Німецька мережа OBI продасть свій бізнес у Росії

12 квітня, 18:13
OBI продає бізнес у РФ (Фото:OBI Росія via Facebook)

OBI продає бізнес у РФ (Фото:OBI Росія via Facebook)

Німецька компанія OBI GmbH&Co продає російську мережу магазинів OBI місцевому інвестору.

Німецька мережа магазинів OBI продасть свій бізнес у Росії засновнику консалтингової Аудит груп та юридичної агенції Сезар консалтинг Борису Любошицю.

Про це пише російське видання РБК із посиланням на юриста, який бере участь у угоді з боку OBI.

Відео дня

За словами юриста, угода була грошовою, а надалі бізнес ритейлера в Росії перейде російському інвестору, який розвиватиме компанію в РФ. Також він припустив «поступова відмова» від товарного знаку OBI.

Представник Сезару консалтингу підтвердив інформацію про продаж мережі іншому російському виданню Вєдомості.

При цьому співрозмовники обох видань відмовилися розкривати ім'я російського інвестора. Водночас, вони додали, що Любошиць у цій угоді представляє інтереси як німецького холдингу, так і потенційного покупця.

Також близький до Любошиця співрозмовник Вєдомостей додав, що беніфіціар мережі вирішив продати російські магазини OBI за умови, що рід діяльності компанії та робочі місця будуть збережені.

Нагадаємо, що на початку березня материнська компанія OBI німецька OBI GmbH & Co заявляла, що припинить роботу мережі магазинів у Росії. У компанії заявляли, що «глибоко стурбовані трагічним розвитком та наслідками» подій в Україні.

Пізніше топменеджер російського підрозділу Максим Суравегін заявив, що магазини мережі зможуть відновити роботу вже у квітні.

Своєю чергою в OBI спростували повідомлення про відновлення роботи в Росії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X