Три великих українських рітейлери відправили Coca-Cola слідом за російським кораблем

4 березня, 14:58
Novus і Varus відмовилися від співпраці з Coca-Cola (Фото:Novus via Facebook)

Novus і Varus відмовилися від співпраці з Coca-Cola (Фото:Novus via Facebook)

Мережі супермаркетів Novus та Varus знімають продукцію Coca-Cola із полиць через те, що компанія продовжує роботу в РФ. ДОПОВНЕНО.

Мережі супермаркетів Novus та Varus оголосили про припинення співпраці з компанією Coca-Cola та відмову від її продукції. Про це йдеться у повідомленні компаній.

"Наша мережа супермаркетів більше не співпрацює з компанією Coca-Cola, що продовжує роботу на території агресора. Тепер у магазинах Novus ви не побачите жодного товару, що належить до бренду Coca-Cola. Його негайно прибирають із полиць усіх магазинів», — заявили у рітейлера.

Відео дня

В компанії відмовляться від продажу брендів Rich, Schweppes, Sprite, Burn, BonAqua, Fanta, Monster, Fuzetea, Coca-Cola.

« Представники можуть зв'язатися з нами та забрати всі свої товари, забруднені нелюдяністю та байдужістю», - додали в Novus.

Аналогічне рішення ухвалили у мережі супермаркетів Varus.

" Varus прийняв рішення зняти з продажу всю продукцію Coca-Cola, зважаючи на їх офіційну позицію продовжувати діяльність на ринку країни-агресора", - заявили в компанії.

Доповнено. Торгові мережі компанії Fozzy Group також відмовилися від продажу продукції компанії Coca-Cola.

" З сьогоднішнього дня ми приберемо всю продукцію з полиць магазинів Сільпо, Фора, FOZZY Cash&Carry та Маркет super Thrash Траш і зупинимо всі майбутні поставки", - заявили в компанії.

Також у Fozzy Group засудили позицію Coca-Cola та висловили надію, що компанія її змінить.

Нагадаємо, що виробник напоїв Coca-Cola вирішив продовжити роботу в Росії . Там заявили, що " Безумовний пріоритет - безпека наших співробітників".

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X