Nike не продовжив договір з найбільшим російським франчайзі, магазини доведеться закрити — ЗМІ

25 травня, 10:49
Nike не продовжив договір з найбільшим франчайзі у РФ (Фото:Thomas Serer\Unsplash)

Nike не продовжив договір з найбільшим франчайзі у РФ (Фото:Thomas Serer\Unsplash)

Компанія Nike, яка присутня в РФ з 1993 року, йде з російського ринку через проблеми з постачанням товарів. Виробник спортивного одягу не продовжив контракт із найбільшим франчайзі.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Американський виробник спортивного одягу Nike не продовжив договір з найбільшим франчайзі в Росії Inventive Retail Group.

Про це пише російське видання Вєдомості з посиланням на лист президента IRG Тихона Смикова співробітникам компанії.

Відео дня

Таке рішення пояснюється тим, що Nike не може « в найближчому майбутньому» організувати постачання товарів у РФ.

У міру вичерпання товарних запасів франчайзі буде змушена закрити у Росії свої магазини під цим брендом, зазначили в IRG.

Глава компанії-франчайзі Тихон Смиков зазначив, що спільний з американським партнером бізнес було розпочато 10 років тому, весь цей час " З любов'ю вибудовували в країні кращу мережу магазинів і в результаті 10 років опинилися в ситуації, коли даний бізнес не може існувати".

У компанії підтвердили, що постачання продукції Nike припинено, а сам товар перебуває у дефіциті.

PR-директор IRG Людмила Семушина заявила, що компанія не зможе « продовжуватиме підтримувати роботу монобрендових магазинів» і буде змушена їх закрити. Відносини із виробником вона коментувати відмовилася.

У відповідь на запит російського видання представник американського рітейлера заявив, що Nike ухвалила рішення не продовжувати існуючі та не вступати в нові ділові відносини, включаючи UP&Run ( входить до IRG) у зв'язку з операційними складнощами.

Раніше повідомлялося, що мережа магазинів джинсового одягу Levi Strauss&Co йде з російського ринку. Магазини, що працюють за франшизою, продовжать працювати і зможуть налагодити паралельний імпорт.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X