Місця сили. НВ називає п’ять кращих корпоративних офісів Києва — чим вони дивують і як виглядають

28 березня 2021, 07:30
NV Преміум

Журнал НВ разом із найбільшими бізнес-асоціаціями країни визначив п’ять найкращих корпоративних офісів Києва.

В еликі відкриті робочі простори — open space — для всіх, зокрема керівників, душові, обладнання для фітнесу, зволожувачі повітря, кавомашини, сортування сміття, — все це стало звичними опціями у просунутих сучасних столичних офісах. Робоче місце все частіше претендує на те, щоб максимально бути схожим на дім. Деякі компанії завели у себе навіть дитячі кімнати і приміщення для сну.

Відео дня

Пандемія коронавірусу триває, а разом із нею зростає популярність віддаленої роботи. Але офіси залишаються невід'ємною частиною корпоративного життя. Ще в жовтні 2020-го авторитетна Financial Times відзначала, що люди знудилися за особистим спілкуванням, страждають без креативу, якому сприяють випадкові взаємодії біля кулера на кухні, стурбовані втратою приналежності до спільнот, а технології віддаленої роботи несподівано виявилися вельми нудними.

НВ за допомогою експертів — Європейської бізнес-асоціації (об'єднує 1.031 компанію), Союзу українських підприємців (понад 800 компаній-учасниць) і Американської торговельної палати (понад 600 членів) — визначив топ-5 найкращих офісів Києва. Це приміщення, власники яких проінвестували в незвичайний стиль і надкомфортні, за мірками ринку, умови для роботи співробітників, розраховуючи зрештою отримати зростання їхньої продуктивності.

До п’ятірки увійшли центри відразу двох IT-компаній — саме ця індустрія є, за даними аналітиків, найбільшим реципієнтом столичних офісних площ. Решта троє офісів належать холдингу МХП, найбільшому виробнику курятини, нідерландської FMCG-компанії Jacobs Douwe Egberts, яка спеціалізується на виробництві кави і чаю і має у своєму розпорядженні завод у Тростянці Сумської області, й великому вітчизняному виробнику побутових товарів — корпорації Біосфера.

Показати ще новини
Радіо NV
X