На Київську міськраду подали два позови через заборону нічного продажу алкоголю

29 листопада 2016, 12:13
Окружний адміністративний суд Києва 1 і 7 грудня розгляне два позови до Київської міськради про визнання протиправним та скасування рішення від 22 вересня 2016 року про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці

Про це повідомляється в оголошенні про засідання в муніципальному виданні Хрещатик, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, позови подані фізичними особами Денисом Фетисовим та Юлією Котовою.

Відео дня

Нагадаємо, 22 вересня, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів). Рішення набуло чинності 12 жовтня. Як заявляв керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, воно необхідно для зниження рівня вуличної злочинності.

"Хочу звернути увагу, що таке рішення є реакцією міста на збільшення рівня вуличної злочинності в середньому на 30% щорічно протягом 2014-2016 рр. На жаль, в останні роки ми спостерігаємо і тенденцію до зростання кількості легких та середньої тяжкості правопорушень, скоєних під впливом алкоголю", - зазначав він.

Зазначалося також, що дієвість подібних заходів підтверджена статистичними даними з інших міст України, які запровадили тимчасові обмеження торгівлі спиртним ще з 2010 року.

17 березня Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало низку протестних акцій з боку їх власників.

Показати ще новини
Радіо НВ
X