Місто готує новий удар. Суд скасував заборону на продаж алкоголю в київських МАФах

29 листопада 2016, 15:09
Підприємці через суд скасували заборону на продаж алкогольних напоїв у МАФах, але міська влада запевняє, що не допустить повернення алкоголю в кіоски

Про це розповів народний депутат, радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець, повідомляє Українська правда.Київ.

"Мафовики виграли суд у першій інстанції, місто подало апеляцію. Сьогодні справу розглядав Апеляційний суд. Туди прийшло багато мафовиків, відбулися сутички, вони чинили тиск на суд, не пускали у приміщення інших активістів. Врешті суд прийняв рішення на користь мафовиків", - розповів Білоцерківець.

Відео дня

При цьому, він сказав, що "наливайки" в Київ не повернуться.

"Наразі ми не продовжуємо дозвільні документи тим МАФам, які продають алкоголь. Але у Київраді вже зареєстрований проект рішення, який викреслить можливість продажу алкоголю чи пива у кіосках. І це рішення вже не зможуть оскаржити у суді", - розповів Білоцерківець.

Він пояснив, що це відбудеться завдяки тому, що з функціоналу МАФів приберуть саме поняття "продаж алкоголю".

"Раніше місто видавало дозволи на різний функціонал: на торгівлю їжею, квітами, газетами, сигаретами чи алкоголем. Нині з функціоналу МАФів "торгівлю алкоголем" просто приберемо. Місто має такі повноваження. Нам кажуть, що місто не може заборонити продаж алкоголю. Добре. Але місто може саме встановлювати функціонал МАФів", - сказав Білоцерківець.

Він додав, що зараз проект рішення проходить всі необхідні процедури. І висловив надію, що до кінця року за його прийняття проголосує Київрада.

Нагадаємо, що 17 березня Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало низку протестних акцій з боку їх власників.

Показати ще новини
Радіо НВ
X