Мінрегіон дозволив будівництво дитсадків у багатоповерхівках

27 червня 2018, 18:53

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України дозволило розміщувати у житлових будинках вбудовані та вбудовано-прибудовані дошкільні навчальні заклади.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй Facebook-сторінці.

"Зараз для комфорту людей ми в державних будівельних нормах (ДБН) щодо дошкільних навчальних закладів прописали норму, що дозволяє проектувати невеликі вбудовані та вбудовано-прибудовані дитсадки на перших поверхах житлових будинків", - сказав він.

Відео дня

Відзначається, що при розміщенні таких дитсадків повинні обов'язково враховуватися необхідні пожежні вимоги з проектування дошкільних навчальних закладів, а також відповідні норми ДБН по житлових будинках.

Земельна ділянка такого навчального закладу повинна бути відділена парканом і зеленими насадженнями від прибудинкової території житлового будинку.

Нові норми набудуть чинності з 1 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, раніше державна архітектурно-будівельна інспекція пропонувала ввести поетапні перевірки об'єктів будівництва, а також заборонити позапланові перевірки на підставі вимог правоохоронних органів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X