Справа Укрбуду. «Звичайний адміністратор з порожньою кишенею» — Микитась розповів, як вклав $1 млн у ресторан Федотенкова

23 грудня 2020, 18:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ресторатор Дмитро Федотенков, який став у 2019 році співвласником холдингу Укрбуд, отримав від Максима Микитася $1 млн на будівництво ресторану Причал.

Про це заявив колишній президент і співвласник Укрбуду Максим Микитась в інтерв'ю Цензор.нет.

Він охарактеризував Федотенкова як «нікому досі невідомого ресторатора з порожньою кишенею» і заявив, що «відомим він став після Укрбуду».

Відео дня

«До речі, у нього в особистій власності, як виявилося, немає жодного ресторану, крім ресторану Причал, куди я вклав $1 млн. Основне його досягнення — він сусід Майбороди (директор компанії Укрбуд девелопмент, кум Микитася і його довірена особа, яка володіла правом переоформлення активів — ред.)».

Микитась стверджує, що саме Майборода «привів Федотенкова».

«Федотенков просиджував у мене годинами в приймальні та постійно про щось скиглив. То просив про якийсь ресторан, то допомогти не зупиняти будівництво, то ще щось. Врешті-решт він втягнув мене в будівництво ресторану Причал (біля моста Патона на правом березі), в який, як я вже сказав, я вклав $1 млн. До речі, підтвердженням цього є частина листування в WhatsApp, яку виклав Майборода. Моя частка там вкрадена. Далі Федотенков втягнув у покупку будівлі Арсенал на Московській у Укргазбанку. Причому свою частку він не виконав, і довелося на його частку брати в тому ж Укргазбанку кредит, поки Федотенков з його співінвесторами не сплатить», — розповів Микитась.

«Дмитро Федотенков — це, як виявилося, по суті, звичайний адміністратор ресторанів з певною часткою в бізнесі. Він в особистій власності не має жодного ресторану, крім Причалу», — додав Микитась.

Крім того, за словами екс-директора Укрбуду, Майборода представив Федотенкова як близьку до нового керівництва СБУ людину і безпосередньо близьку до Івана Баканова.

«І, за словами Майбороди, Федотенков організував йому, Майбороді, контакти з Бакановим. Я впевнений, що Майборода і Федотенков брехали з приводу Баканова», — сказав Микитась.

Як повідомлялося, восени 2019 року Укрбуд змінив власників і не зміг виконати свої зобов’язання з добудови житла.

Федотенков у коментарі НВ Бізнес у грудні 2019 року підтвердив, що є власником половини холдингу Укрбуд.

На початку грудня 2020 року Микитасю, після півроку перебування в СІЗО, змінили запобіжний захід на домашній арешт. Перед цим Микитась дав свідчення на Олега Татарова, заступника голови Офісу президента, який раніше працював юристом в Укрбуді.

Микитась стверджує, що Татаров, якого він взяв на роботу через його зв’язки в силових структурах, не тільки причетний до розкрадання коштів Укрбуду і його інвесторів, але і намагається привласнити собі одну з його ділянок. Татаров заперечує звинувачення на свою адресу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X