Микитась не заважатиме передачі активів Укрбуду — Олег Майборода

16 грудня 2019, 12:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Максим Микитась підписав протокол про те, що не заважатиме передачі активів Укрбуда компанії Київміськбуд.

Ексвласник компанії Укрбуд Девелопмент Максим Микитась не перешкоджатиме передачі активів компанії Київміськбуду. Про це на прес-конференції заявив генеральний директор компанії Олег Майборода.

Відео дня

За словами Майбороди, минулого тижня Максим Микитась підписав відповідний протокол.

«Минулого тижня у нас була зустріч з інвесторами, представниками Фонду фінансування будівництва, менеджментовом компанії. Максим Микитась проти не виступив. Здоровий глузд взяв гору», - повідомив він.

Генеральний директор компанії Київміськбуд Ігор Кушнір додав, що Укрбуд передасть компанії 25 житлових комплексів, з яких п'ять комплексів планується ввести в експлуатацію найближчим часом.

Загальна площа запроектованої нерухомості становить близько 1,5 млн кв м, з яких близько 800 тис. кв м будується.

«Будівництво 600-700 тис. кв м не починалося. За рахунок цих площ планується добудувати інші комплекси», - додав Кушнір.

Нагадаємо, що Київміськбуд зобов'язався добудувати незавершені об'єкти Укрбуду і планує звернутися за допомогою до Кабміну і КМДА .

Як повідомлялося, раніше президент Володимир Зеленський заявив , що недобудованими будівлями компанії Укрбуд займеться компанія Київміськбуд.

Стратегічним акціонером ПрАТ ХК Київміськбуд є Київська міська громада, якій належить 80% акцій компанії. Київміськбуд об'єднує в своєму складі 38 підприємств і організацій, що забезпечують реалізацію всього циклу будівельного проекту. Компанія існує з 1955 року, за цей час нею побудовано 47 млн кв. м житлової нерухомості - 6123 будинки. На даний момент в роботі компанії знаходяться 18 житлових комплексів та 60 будинків площею 2,15 млн кв. м.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X