Мережа одеського ресторатора призупинила роботу кафе Компот на Поштовій площі

28 вересня 2018, 12:54

Компанія Ресторани Сави Лібкіна, що входить в корпорацію Реста (Одеса), прийняла рішення про припинення дії з 1 вересня франшизи для кафе Компот, на Поштовій площі в Києві в зв'язку з порушенням стандартів якості приготування страв і обслуговування гостей.

Про це повідомили у прес-службі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"На початку 2018 року почастішали звернення гостей на несумлінне обслуговування і невідповідність якості страв у київських кафе Компот, відкритих за франшизою. Ми провели переговори з представниками компанії-покупця франшизи і прийняли рішення призупинити право вести діяльність під вивіскою Компот в кафе на Поштовій", - сказала СЕО Ресторани Сави Лібкіна Інна Дворська.

Відео дня

За її словами, до кінця поточного року компанія також проведе аудит бізнес-процесів в двох інших київських кафе: по вул.Велика Васильківській і в ТРЦ Ocean Plaza, що працюють під вивіскою Компот, для прийняття рішення про продовження франшизи.

Нагадаємо, що компанія Ресторани Сави Лібкіна у 2015 році передала франшизу на відкриття трьох кафе Компот київській компанії Форшмак інвест.


Компанія Ресторани Сави Лібкіна - входить в корпорацію Реста. Компанія володіє кафе Компот, а також ресторанами Стейкхаус, Дача, Тавернетта, Риба у вогні в Одесі і Києві, За підсумками 2017 року збільшила оборот на 40% порівняно з 2016 роком - до 110 млн грн.

Корпорація Реста заснована в 1993 році в Одесі. Згідно з даними Єдиного держреєстру, учасниками підприємства виступають компанії Драйв-Ін, Парасолька, Савелій Лібкін, Римма Сокіл. Кінцевим бенефіціаром вказана Катерина Горбоконь.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X