«Мені незрозумілий весь цей шум». Новий управитель Межигір'я прокоментував зв’язки з Мураєвим

30 травня, 16:40
1130
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Олексій Вороненко / Facebook

Директор ТОВ Скомпані Олексій Вороненко заявив в Facebook, що не є помічником нардепа Євгена Мураєва з січня 2018 року і останнім часом активно його критикував.

Ця компанія вчора була оголошена переможцем в конкурсі на управителя Межигір'я, який проводило Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Вороненко зазначив, що йому "незрозумілий весь цей шум".

"Є чинне законодавство і процедура конкурсу на управителя Межигір'я. Ми витримали букву закону від і до", - написав він.

Вороненко додав, що останнім часом критикував Мураєва, оскільки його позиція стала "все більш деструктивною і ущербною": "Помічник це що, ключова фігура? Чи це посада рівня глави Адміністрації Президента України? Ладно би був помічником, але з січня 2018-го ним не є. Але так звана преса упустила з уваги, що я активно критикував Мураєва в ЗМІ за те, що його позиція стала з роками все більше деструктивною і ущербною. Дивно, що не помітили".

Нагадаємо, АРМА приблизно рік шукало управителя для корпоративних прав ТОВ Танталіт, нерухомого та рухомого майна, розташованого в селі Нові Петрівці, Вишгородського району Київської області. Воно було передано в управління АРМА на підставі постанов Печерського районного суду Києва від 29 травня і 6 червня 2018 року.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше

Вибір редакції

Економіка

24 червня, 09:00

thumb img
Страхи и надежды боссов
Компанії/Ринки

Вчора, 20:00

thumb img
Що має і може втратити Фірташ в Україні, якщо його видадуть США
Фінанси

Сьогодні, 09:12

thumb img
Витрати на Коломойського. Скільки коштують державі судові процеси по ПриватБанку

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua