Комісія з азартних ігор відмовила в ліцензії готелю Ярославського

2 березня 2021, 16:32

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) відмовила в узгодженні видачі ліцензії на організацію та проведення азартних ігор в готелі Kharkiv Palace бізнесмена Олександра Ярославського.

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей відмовила в узгодженні видачі ТОВ ФКМ-4 ліцензії на організацію та проведення азартних ігор в п'ятизірковому готелі Kharkiv Palace, який належить бізнесмену Олександру Ярославському.

Відео дня

Про це передає Інтерфакс-Україна з посиланням на рішення комісії.

Відзначається, що виходячи з наданих документів КРАІЛ не змогла підтвердити відповідність об'єкта, зокрема, площа приміщень для ігрових залів, вимогам законодавства.

Крім того, Комісія відмовила в узгодженні приміщень ПрАТ Готель Харків і ТОВ Корвет-Центр (готель ibis Kyiv Railway Station) через подачу неповного пакета документів.

Нагадаємо, що в лютому Комісія затвердила 2 перших приміщення в столиці, які відповідають всім вимогам законодавства для залів ігрових автоматів і букмекерських пунктів. Ліцензії отримали ТОВ Хотів для готельного комплексу Либідь і ТОВ ЛД-Перспектива для підвального поверху готельного комплексу Русь.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X