ОСОБЛИВИЙ КОМФОРТ БІЗНЕС-КЛАСУ
Які характеристики житла хвилюють покупця
Спецпроєкт
Український ринок житлової нерухомості переживає якісні трансформації. Сильні девелопери більше не женуться за кількістю побудованих квадратних метрів, а приділяють максимум уваги наповненню своїх проєктів.

Чим вищий клас, тим більше підкований, перебірливий і вимогливий покупець.

На поточний момент стандарт для будинків бізнес-класу складається з унікального архітектурного проєкту, дизайнерської обробки вхідних груп, якісних будівельних матеріалів, продуманого просторового планування та інфраструктури, ландшафтного дизайну і безлічі інших компонентів, які визначають айдентику житлового комплексу і виділяють його із загальної маси.

НВ розбиралося, як вміння девелопера створити якісне житлове і соціально-побутове середовище, вписане в уже наявну містобудівну канву, впливає на комфорт мешканців великого міста.

Якщо ви на етапі вибору житлового комплексу, аналіз проєктів варто почати з оцінки ключових складових залежно від ваших потреб. Орієнтиром можуть служити важливі компоненти для успіху кожного ЖК, про які піде мова в цьому тексті.
Місцезнаходження
Від ЖК до центральних вулиць усього 6 км широким дорожнім полотном проспекту Перемоги. Для власників автомобілів у проєкті передбачили місткий підземний трирівневий паркінг.
Важливим критерієм для вибору житла залишається локація. Однак покупець у бізнес-сегменті шукає насамперед не «вигідне місце розташування і близькість до метро», а місце сили в ритмі мегаполісу, комфортне житлове середовище, яке відповідало б його способу життя і мотивувало б до зростання і розвитку.

Ухвалюючи рішення про покупку квартири, він оцінює локацію комплексу з точки зору доступності великих магістралей і близькості до ділового і культурного центру міста. Йому важливе сусідство парків, скверів та інших зелених зон, інфраструктурних об'єктів і, безумовно, видові характеристики майбутнього житла.

У цьому сенсі ЖК Crystal Park Tower впорався на тверде «відмінно». Комплекс бізнес-класу розташований у Шевченківському районі Києва в оточенні парків. Подібне сусідство виграшне з двох причин: під боком місце для прогулянок, катання на велосипедах, занять йогою і навіть міського ретріту, а з вікон більшої частини квартир відкривається вид на верхівки дерев і панораму міста.

Завдяки розвиненій транспортній інфраструктурі близькість з центром міста поєднується з усамітненістю, камерною та спокійною обстановкою комплексу.
Комплексний підхід
Архітектурний проєкт ЖК Crystal Park Tower розробляло відоме лондонське бюро John Seifert Architects. У їхньому портфоліо висотні кондомініуми в Нью-Джерсі, готель Radisson у Франкфурті і хмарочос банку Misr у Каїрі
Імпульсивні покупки в сегменті бізнес-класу сьогодні — велика рідкість. Покупець дуже ретельно підходить до вибору житла для себе і своєї сім'ї, ретельно оцінюючи загальну концепцію проєкту, архітектуру комплексу та дизайн-рішення місць загального користування, інфраструктуру житлового комплексу, квартирографії та інше.

Дуже важлива форма і архітектура житлового будинку, щоб забезпечити раціональне використання матеріалів та простору. При просторовому плануванні професіонали намагаються врахувати особливості природної інсоляції, щоб сонячне світло потрапляло в однаковій кількості в усі без винятку квартири.

А змінна висотність допомагає досягти збалансованості: людина може самостійно вибрати комфортний для життя поверх.
Технології та матеріали
Обираючи новобудову, обов'язково варто звернути увагу на технологію будівництва та матеріал зовнішніх стін. У житлі бізнес-сегменту девелопер має застосовувати висококласні матеріали: цеглу, навісні фасади, панорамні енергоефективні склопакети від перевірених виробників із сертифікатом якості.

Цегла вважається найбільш екологічно безпечним стіновим матеріалом і належить до преміального класу. Вона володіє високими характеристиками шумо- і теплоізоляції.

Зовнішні стіни будинку в ЖК Crystal Park Tower виконані з керамічної повнотілої цегли з високим показником енергоефективності та зносостійкості, а стильні навісні фасади і продумані архітектурні конструкції, зокрема панорамне скління, вікна «до підлоги», балкони та тераси з огорожею, подібною до ударостійкого скла, підкреслили загальну архітектурну концепцію будинку і видові характеристики.
Девелопер
Окрему увагу під час вибору житла бізнес-класу покупець приділяє репутації і ступеню надійності девелопера. Дивиться на портфель проєктів, досвід, експертизу, темпи будівництва і юридичну чистоту документів. Девелопер Crystal Park Tower — компанія Ковальська, у якої в активах 18 років досвіду на ринку і 26 успішно реалізованих проєктів.

Вагомою перевагою девелопера є повний цикл виробництва. Це означає, що і проєктуванням, і фінансуванням, і будівництвом проєкту займається цілісна структура з підприємств з багаторічним досвідом роботи на ринку. Власне виробництво будівельних матеріалів дає змогу не залежати від постачальників у питаннях якості і завжди завершувати будинки вчасно.

ЖК Crystal Park Tower будується активними темпами, втім, як і всі об'єкти Ковальської. Наприклад, ще торік на будівельному майданчику комплексу йшли фундаментні роботи. Сьогодні команда будівельників завершує монолітно-каркасні. Наступного року будівництво ЖК Crystal Park Tower виходить на фінішну пряму.
Планування
У ЖК Crystal Park Tower є рішення і для тих, і для інших. Планування від 58 до 208 кв. м представлені в різних варіаціях квартир. У квартирах 3-метрові стелі, широкі кімнати, що дають змогу без проблем розміщувати функціональні зони, як забажає майбутній мешканець
Ще один обов'язковий елемент якості проєкту — це продумана квартирографія. Смаки покупців житла представницького класу досить різноманітні. Якщо раніше здебільшого популярними були великі квартири, то тепер в моду увійшли ергономічні рішення, які дозволяють максимально ефективно використовувати квадратні метри.

Ядро попиту зросло — крім сімейних покупців, інтерес до житла бізнес-класу виявляють і молоді люди, які цінують власний комфорт, але не претендують на великі площі.
Додатковий комфорт бізнес-класу
Вестибюль Crystal Park Tower — це універсальний простір площею понад 600 кв. м. Проєкт розробила дизайнерська студія AKZ Architectura
Щоб територія була не тільки безпечною, але й функціональною, девелопери подбали про ергономіку просторових рішень. Зонування, наприклад, передбачає комфортну віддаленість гучних дитячих ігрових майданчиків від місць для відпочинку, щоб абсолютно всім жителям комплексу було комфортно
Комфортне життя в новій квартирі, якою б ергономічною і продуманою вона не була, можливе лише за умови, що девелопер приділив достатньо уваги благоустрою дворової території, власної інфраструктури, високотехнологічним рішенням і безпеці житлового комплексу.

Увагу привертають проєкти з багаторівневою системою безпеки, електронним контролем доступу, професійною охороною, відеоспостереженням, у яких при цьому поєднується багатопрофільна інфраструктура: житлова, комерційна, соціальна, дозвіллєва тощо.

Як і належить проєктам бізнес-класу, ЖК Crystal Park Tower матиме закриту територію з обмеженим доступом, всередині якої з'явиться екосистема для майбутніх мешканців.

Перший поверх виділили під комерційні приміщення різного функціонального призначення. Це означає, що ресторани, кафе, бутики, фітнес-клуб і сервіси відповідного класу, без яких важко уявити повсякденний побут, з'являться прямо на території новобудови. Зручно, коли можна провести ділову зустріч в презентабельному ресторані, спустившись на ліфті, або придбати свіжу випічку до сніданку з улюбленої кондитерської.

Комплекс буде оснащений багаторівневою системою безпеки, до якої входить професійна охорона, відеоспостереження, а також персональний електронний ключ для доступу на територію.

Екосистема комплексу складається з безлічі деталей, серед яких особливе місце займають місця загального користування. Дизайнерські лобі з високими стелями, світлими тонами інтер'єру та продуманим до дрібниць декором передають загальний настрій комплексу: особистий комфорт в ритмі великого міста.

Покупці квартир бізнес-класу завжди очікують розділення потоку мешканців і відвідувачів комерційних приміщень, тому ніхто сторонній у приватний простір резидентів житлового комплексу не потрапить.
Як самому вибрати ЖК
Крім оцінки всіх факторів, на кшталт концепції, локації, інфраструктурного наповнення, додаткової вартості, якості будівництва і матеріалів, репутації девелопера і його досвіду на ринку, вам також допоможе наша інструкція.
Підбираємо персональний шорт-лист претендентів
Оцінюємо розташування, концепцію, інфраструктуру, архітектуру комплексу за своїми уподобаннями.
Вивчаємо уважно якісні характеристики проєкту
Формат, клас, технологія будівництва, будівельні матеріали, благоустрій, генплан.
Перевіряємо юридичну чистоту документів
Документи на землю і цільове призначення, проєктно-технічну документацію, дозвіл на будівництво, ліцензію генпідрядника.
Знайомимося з девелопером, його портфелем реалізованих ЖК і досвідом на ринку
Важливий обсяг побудованих будинків, наявність фінансового ресурсу, відсутність довгобудів і незаплямована репутація.
Звертаємо увагу на темпи будівництва і динаміку на майданчику
Важливо, щоб терміни будівництва не переносили по 10 разів, а на будмайданчику велися реальні роботи.
Візит до відділу продажів вподобаних проєктів обов'язковий
Уточнити деталі, подивитися на локацію, прогулятися районом, вивчити інфраструктуру навколо.
Вивчаємо умови покупки
100% оплата, розстрочка або залучення банківського кредиту. Акції не мають бути занадто привабливими і необґрунтованими.
Вивчаємо договір купівлі-продажу
Вказані права і обов'язки сторін, специфікація квартири, номер, площа, терміни здачі, умови передачі квартири. Якщо характеристики і очікування збігаються, юридична чистота проєкту підтверджена документами, а об'єкт дійсно відповідає своєму класу, можна сміливо переходити до підписання договору.