Перепочинок. Китайський забудовник Evergrande виплатив $83,5 млн боргів, відклавши дефолт — Reuters

22 жовтня 2021, 14:59

Аналітики припускають, що китайський забудовник Evergrande розплатиться і за низкою інших облігацій з наступним основним терміном до 29 жовтня.

Китайський девелопер China Evergrande Group сплатив відсотки за облігаціями на $83,5 млн за кілька днів до терміну, після якого міг бути оголошений формальний дефолт компанії. Про це пише Reuters з посиланням на джерело.

Відео дня

За словами співрозмовника видання, забудовник перевів вказану суму на рахунок довірчого керуючого в Citibank в четвер. Це дозволило компанії здійснити виплати відсотків всім власникам облігацій до 23 жовтня - дати закінчення пільгового періоду.

Проте девелопер, обтяжений зобов'язаннями на суму $300 млрд, має здійснити платежі за низкою інших облігацій з наступним основним терміном до 29 жовтня. Як зазначає агентства, поки мало відомо, чи зможе компанія розплатитися за своїми зобов'язаннями.

Однак опитані Reuters аналітики припускають, що компанія все ж планує виплатити купони за офшорними облігаціями, дедлайн за якими настає 29 жовтня.

«Немає сенсу платити ці відсотки, якщо ви плануєте не платити такі через шість днів. Однак, з огляду на проблеми з грошовим потоком, про які повідомила сама компанія, неясно, як довго вони зможуть це робити», - зазначив аналітик Тревіс Ланді з гонконзької Quiddity Advisors.

Також аналітики відзначають, що цей платіж може стати для Evergrande способом заручитися підтримкою зацікавлених сторін до того, як буде потрібно важка робота по реструктуризації боргу.

Днем раніше повідомлялося, що Evergrande домігся пролонгації прострочених облігацій. Забудовнику запропонували відстрочку більш ніж на три місяці.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X