Великий китайський забудовник Evergrande отримав відстрочку з виплати боргів

21 жовтня 2021, 16:40

Китайський девелопер Evergrande домігся пролонгації прострочених облігацій. Забудовнику запропонували відстрочку більш ніж на три місяці.

Великий китайський девелопер China Evergrande Group домігся відстрочки  крайнього терміну погашення відсотків за облігаціями на $260 млн більше ніж на три місяці, передає Reuters.

Відео дня

Компанія Evergrande забезпечила пролонгацію прострочених облігацій. Повідомляється, що фінансовий провайдер REDD запропонував забудовнику відстрочку після провалу операції з продажу частки в підрозділі компанії з обслуговування нерухомості за $2,6 млрд.

За словами співрозмовника видання, знайомого з ситуацією, глава забудовника Evergrande Хуей Ка Ян погодився вкласти особисті гроші в китайський житловий проект, пов'язаний з облігаціями.

Нібито, це дозволило власникам паперів отримати свої відсотки. За словами співрозмовника Reuters, власники облігацій не допустили краху девелопера або затяжний судовий позов.

Крім того, 21 жовтня Гонконгська біржа відновила торгівлю акціями Evergrande після двотижневої перерви, відзначає ВВС. В ході торгів акції проблемного забудовника подешевшали на 14%.

Нагадаємо, що в середині вересня проблеми китайського забудовника Evergrande привели до падіння фінансових ринків. На ситуацію з китайським забудовником відреагували не тільки фондові ринки, а й курс біткоїна.

29 вересня China Evergrande Group знову пропустив виплату відсотків деяким власникам офшорних облігацій на суму $47,5 млн.

Влада деяких китайських міст почали вилучати виручку забудовника Evergrande від попереднього продажу нерухомості, щоб запобігти можливому нецільове використання коштів компанією.

Evergrande - другий за величиною забудовник в Китаї. Його сукупний борг перевищує $300 млрд. Компанія зіткнулася з борговими проблемами і минулого тижня не виплатила вчасно $83,5 млн у вигляді купонних платежів власникам доларових облігацій. У неї є 30-денний період відстрочки перед тим, як буде оголошено дефолт.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X