Дежавю Козирної карти. Як повернутися на ринок після в’язниці та повної втрати бізнесу — досвід Андрія Задорожного

25 лютого 2020, 13:50
НВ Преміум

Андрій Задорожний, ексвласник Козирної карти, яка канула в Лету, — першої ресторанної імперії країни, після арешту і втрати всього майна намагається повернутися у справу.

А ндрій Задорожний дістає з кишені телефон, кілька разів торкається пальцем його екрана — і музика в обідньому залі ресторану, де він проводить зустріч із НВ, стає тихішою. «Незручно розмовляти», — знизує плечима Задорожний.

Відео дня

Керувати музикою тут, у ресторані Дежавю, який відкрився у листопаді 2019-го на столичному Подолі, йому нескладно: Задорожний реанімував на новому місці легендарний у минулому заклад, співвласником якого він був.

Старий Дежавю на початку 2000-х знаходився біля Оперного театру, а потім перебрався на річку Дніпро. Там, на Набережній, він і закінчив би своє життя — партнери Задорожного вирішили закрити заклад у складний для самого бізнесмена період. Але ресторатор вдихнув у напівзабуту ідею життя, перевізши на нове місце не тільки бренд, але і практично всю атмосферу Дежавю-1, який пішов на фінансове дно.

Починати з нуля Задорожний вміє: він ледве не першим у країні навчився робити великі гроші на ресторанному бізнесі. За перші півтора десятка років української незалежності цей підприємець створив найбільший національний рестохолдинг Козирна карта, який об'єднав понад сотню закладів. У 2007 році статки Задорожного оцінювали у $100 млн.

Але потім життя ресторатора дало тріщину такого розміру, що вся його справа розсипалася. У лютому 2019-го, після важкої і тривалої фінансово-кримінальної хвороби Козирна карта офіційно оголосила про своє закриття.

Але Задорожний уже повертає час назад — він збудував невелику мережу із трьох закладів у Києві: той самий Дежавю, а також Самогон-бар, Сулугуні. Ольга Насонова, генеральна директорка компанії Ресторанний консалтинг, каже, що це непогані заклади зі своєю аудиторією. Наприклад, вона оцінює продажі Сулугуні приблизно в 2−2,5 млн грн на місяць, а прибуток — у 0,5 млн грн.

Чи зможе ресторатор повторити успіх?

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X