Справа Татарова. Микитась прокоментував роль заступника голови Офісу президента в долі Укрбуду

2 грудня 2020, 15:39

Колишній співвласник компанії Укрбуд Девелопмент Максим Микитась заявив, що заступник голови Офісу президента Олег Татаров працював в його компанії як «фахівець зі схем».

Заступник глави Офісу президента Олег Татаров, який став фігурантом справи про розкрадання при будівництві житла для Нацгвардії, працював у компанії Укрбуд як юрист. Про це в Facebook заявив Максим Микитась, колишній співвласник компанії Укрбуд Девеломпент, який на даний момент проходить у тій самій справі і знаходиться в СІЗО.

Відео дня

Микитась розповів, що познайомився з Татаровим у 2011−2013 роках, коли той обіймав посаду заступника Головного слідчого управління МВС України.

«Під час одного з наїздів з обшуком на Укрбуд були „вилучені“ $300 тис. Тоді при вирішенні питання про їх повернення і відбулося знайомство з Татаровим», — написав Микитась.

За його словами, після втечі Януковича і звільнення Татарова з органів, до Укрбуду звернулися з проханням працевлаштувати його. «Сильний юрист для вирішення особливих питань», — нібито так представили Татарова Мікітасю.

«В Укрбуді він працював під керівництвом директора Майбороди (Олег Майборода, кум Микитася і гендиректор Укрбуд Девелопмент, — ред.). Вирішував питання з різними державними органами. Паралельно підробляв наданням юридичних та інших послуг екс-оточенню Януковича. Пам’ятаю (його, — ред.) з кількох робочих питань і ситуацій», — розповів Микитась.

«Рік тому під час кризи Укрбуду (2019 рік, — ред.) його роль як фахівця „зі схем“ була суттєвою і дуже неоднозначною. Він разом із Майбородою активно відстоював варіант заходу „інвестора“ саме в особі Федотенкова (ресторатор Дмитро Федотенков, один із нових співвласників Укрбуду, — ред.). Хто там у них був головним ідеологом схем я точно не знаю», — розповідає Микитась.

Він називає Татарова «автором схем складених їм меморандумів по яким і увели Укрбуд».

«Це він займався юридичним оформленням документів по перереєстрації Укрбуду на підконтрольних Майбороді та Федотенкову підставних осіб. Татаров юридично так склав документи, що я відразу позбавлявся контролю над активами Укрбуду під „гарантії“ грошей на добудову ЖК „на потім“. Укрбуд Девелопмент переоформили на підставних осіб, але грошей на добудову „нові господарі“ так і не завели, а зосередилися на розпродаж активів (тема умов і сум меморандумів і що ще важливіше вигодонабувачів у подальших sales актуальна і буде освітлена окремо)», — написав Микитась.

Микитась додав, що «саме Татаров відразу надіслав адвоката зі своєї орбіти і я швидко почав „тонути“ по всіх фронтах», а також про те, що «нашу скандальну зустріч з питання консолідації заради порятунку Укрбуду, що коштувала мені свободи і 30 млн грн, Майборода потайки записав на відео як раз за ідеї Татарова, який і забезпечив його спецтехнікою. Щоб остаточно прибрати мене від Укрбуду до СІЗО».

Також за словами Микитася, Татаров став власником низки об'єктів: «Наприклад, з осені'19 і по даний момент у дружин Татарова і Майбороди спільний бізнес — взуттєві магазини. Спочатку ця мережа була відкрита моєю дружиною і дружиною Майбороди, але рік тому дружина Татарова „зайшла“ на частку моєї дружини. Або, подивіться, як багато квартир у дорогих ЖК Укрбуду оформлено на нього (Татарова, — ред.) і його родичів, близьке оточення. „Покупка“ як ви розумієте відбувалася не на загальних підставах, а часто з дисконтом до 70 відсотків».

«Особлива його роль була і в ланцюжку по дезінформації перших осіб держави щодо ситуації з Укрбуд. Але це вже інша, більш велика тема не для експрес-відповідей. За моє щире переконання, Татаров причетний до трагедії Укрбуду і бід 13 тисяч сімей його інвесторів», — резюмував Микитась.

maxim.mikitas / Facebook
Фото: maxim.mikitas / Facebook
maxim.mikitas / Facebook
Фото: maxim.mikitas / Facebook
Олег Татаров: Зеленський знову повертає людей часів Януковича

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X