Вони ділять апельсин. Корбан опублікував рішення суду, згідно з яким Цитрус повинен виплатити 1 млрд грн боргів

13 жовтня 2021, 15:31

Бізнесмен Геннадій Корбан заявив, що суд зобов’язав компанію ЦЕТЕХНО (юрособа Цитрус) виплатити борги перед купленої Корбаном ТОВ ГАДЖЕТ ТРЕЙДИНГ майже на 1 млрд грн. У Цитрусі заявили, що подають апеляцію.

Господарський суд міста Одеса виніс рішення, згідно з яким компанія Цитрус зобов'язана виплатити за своїми боргами замалим не 1 млрд грн боргів.

Про це у своєму Facebook написав бізнесмен Геннадій Корбан, який намагається довести свої права на частку в компанії. Він опублікував копію відповідного рішення суду.

Відео дня

У документі говориться, що ТОВ ЦЕТЕХНО зобов'язана сплатити на користь ТОВ ГАДЖЕТ ТРЕЙДИНГ борг в розмірі 991 073 530 грн. Також компанію зобов'язали заплатити 754 500 грн судового збору.

Також Корбан звинуватив Цитрус в несплаті податків, оптимізації прибутку і заниженні митних декларацій.

«Компанія повинна розплатитися за своїми боргами, інакше її чекає банкрутство і ліквідація», - написав Корбан.

Крім того, він звинуватив одного із засновників Цитрус Григорія Топала в тому, що той нібито «Викинув» партнера з бізнесу використовуючи «Дах» в особі обласного прокурора і місцевого начальника СБУ.

У коментарі профільному виданню dev.ua представники компанії назвали такі дії «масованою атакою в ЗМІ і в судових органах».

«Замовні статті, абсурдні позови до суду і брехливі пости в Facebook - тільки частина зроблених Геннадієм Корбаном дій для очорнення репутації Цитруса», - заявили в компанії.

Також в Цитрусі звинуватили Корбана в спробі рейдерського захоплення компанії. У компанії додали, що за останній час «виграли всі справи в судах, і в рамках правового поля довели, що Геннадій Корбан не має ніякого юридичного відношення до групи компаній Цитрус».

У компанії заявили, що суд прийняв рішення про виплату цитрус «нібито наявного» боргу в розмірі 997 млн грн попри комплекс доказів, наданих адвокатами компанії в суді.

«Також суддя не взяв до уваги успішно проведені комплексні податкові та аудиторські перевірки, які не виявили фіктивну заборгованість», - заявили в компанії.

У Цитрусі заявили, що подадуть апеляцію на це рішення суду. Також в компанії додали, що оприлюднене Корбаном рішення суду не вступає в законну силу і ніяк не відіб'ється на поточній діяльності компанії, оскільки буде оскаржено в апеляції.

Нагадаємо, що на початку серпня суд відмовив купленої Геннадієм Корбаном компанії Гаджет Трейдинг в арешті рахунків компанії Цетехно (юрособи мережі Цитрус) за позовом майже на мільярд гривень.

У червні цього року Геннадій Корбан заявив про позови до компанії Цитрус та її співвласника Григорію Топалу на 1 млрд грн і звинуватив рітейлера в ухиленні від сплати податків і «сірої» розмитненні.

У березні цього року Геннадій Корбан придбав 50% в одному з юросіб мережі магазинів електроніки Цитрус - ТОВ ЗТ-ІНВЕСТ.

У відповідь на це в Цитрусі заявляли, що Корбан придбав частку в компанії ЗТ-ІНВЕСТ у прихований спосіб, і додали, що вже подали позов до суду про перегляд законності такого придбання.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Пізніше Корбан заявляв, що після покупки частки в одному з юросіб Цитруса ТОВ ЗТ-ІНВЕСТ планує зайнятися оптимізацією компанії. Зокрема, він заявив про плани перенести юридичну адресу компанії з Одеси в Дніпро. Також Корбан додав, що вже почав будувати нову онлайн-платформу для компанії разом з Дмитром Зінченком.

У самому Цитрусі стверджували, що покупка частки в одному з юросіб не дає Корбана можливості односторонньо і без узгодження другої сторони приймати будь-які зміни або рішення в підприємстві.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X