«Хочемо оптимізувати компанію». Корбан прокоментував свою участь в юрособі Цитрусу

2 березня 2021, 18:06

Геннадій Корбан заявив, що після покупки частки в одній з юросіб Цитруса ТОВ ЗТ-ІНВЕСТ планує зайнятися оптимізацією компанії. У Цитрусі заявляють, що покупка частки не дає можливості Корбану односторонньо приймати будь-які рішення в підприємстві.

Бізнесмен Геннадій Корбан підтвердив, що придбав 50% в ТОВ ЗТ-Інвест, яке є одним з юросіб великого ритейлера електроніки Цитрус, і на яке зареєстровані торгові марки і логотипи мережі. Про це він заявив в бліцінтерв'ю виданню Liga.net.

Відео дня

Корбан зазначив, що купив частку в ЗТ-Інвест щоб розвивати компанію і підкреслив, що йому належить належить ряд магазинів, які Цитрус орендує під свої ритейл-мети.

"Я купив основну компанію, яка володіє торговою маркою і на якій будуть сконцентровані основні обороти, поставки техніки", - заявив Корбан.

Також він додав, що найближчим часом планує перенести юридичну адресу компанії з Одеси в Дніпро.

«Будемо конкурувати, розширюватися. Посилювати і офлайн, і онлайн. Вже почали будувати нову онлайн-платформу з одним з партнерів, із Зінченком », - розповів Корбан.

Також Корбан висловив надію, що його думка буде ключовою у прийнятті рішень. За оцінкою Корбана, у Цитруса компанії не так багато конкурентів на ринку, а його частка в продажу гаджетів становить близько 45%. Також він розповів про плани оптимізувати компанію.

«Партнери до цього вели не дуже прозору діяльність. Одна компанія брала кредити, інша - привозила техніку під заставу і віддавала їх. Третя займалася орендою, четверта володіла торговою маркою і т. д. Вона повинна стати прозорою », - заявив Корбан.

Корбан заявив, що переговори про покупку частки в компанії велися з літа 2020 року - коли між засновниками Дмитром Зінченко і Григорієм Топалов стався конфлікт.

Як пише AIN.UA, наразі Господарський суд Києва розглядає позов від ЗТ-ІНВЕСТ до Українського інституту інтелектуальної власності. ЗТ-ІНВЕСТ вимагає, щоб інститут передав всі права і свідоцтва на торговельну марку компанії Т-Рент, зареєстрованій влітку 2020 го - в розпал конфлікту двох власників. Згідно з даними реєстрів, в тоді компанію очолював Григорій Топал.

Згідно з документами суду, в 2020 році ЗТ-ІНВЕСТ уклав з Т-Рент договір про передачу прав власності на ряд торгових марок. В Укрпатенті відмовилися передавати права на ТМ, аргументувавши рішення тим, що розглядають заявку про передачу прав від ЗТ-ІНВЕСТ компанії Е-Тікетс Сервіс Україна. Позивач вказав, що ця заявка може проходити за підробленими документами.

Також видання пише, що в Цитрусі не знають, як саме частка Зінченко перейшла до Корбана, оскільки другому власнику про угоду не повідомляли. Також в компанії додали, що на ЗТ-ІНВЕСТ зареєстровані не основні торгові марки Цитрус.

«ЗТ-ІНВЕСТ належать тільки другорядні активи. А група компаній Цитрус складається з 15 різних ТОВ, різні частки в яких має Григорій Топал», - уточнює видання з посиланням на Цитрус.

У самій мережі Цитрус раніше заявляли, що Корбан придбав 50% частку в компанії ЗТ-ІНВЕСТ у прихований спосіб і додали, що вже подали позов до суду про перегляд законності такого придбання.

Також в прес-службі рітейлера заявили, що ЗТ-ІНВЕСТ належить тільки частина другорядних активів компанії, які не впливають ні на операційну діяльність, ні на оборотні активи. У Цитрусі підкреслили, що факт появи змін в реєстрі компанії ЗТ-ІНВЕСТ не є причиною змін в структурі групи компаній Цитрус.

Також в Цитрусі відзначили, що придбання 50% будь-якої компанії не дає можливості односторонньо і без узгодження другої сторони приймати будь-які зміни або рішення в підприємстві.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X