Коли деталі важливі: особливості житла класу «ЕКОНОМ – ПЛЮС»

26 вересня 2017, 15:00
PR

Чи обов’язково комфортне і якісне житло коштує дорого, а за обмеженого бюджету покупцю доводиться миритися з незручностями?

Інвестиційний фонд UDG створює в Україні проекти житлової нерухомості в сегменті «ЕКОНОМ-ПЛЮС», що поєднує якість та комфорт житла за доступною ціною. Свого часу, коли на ринку авто з’явилися автомобілі Skoda, автовласники усвідомили, що якість – це не завжди надвисока ціна. Якщо дешевший продукт має всі потрібні вам характеристики, навіщо переплачувати? У світі такі продукти називаються англійським словосполученням «value for money», що можна перекласти як «якість за розумною ціною». Що це означає розглянемо на прикладі житлового комплексу CAMPUS, розташованого в Києві поблизу Політехнічного університету.

Відео дня

Елемент 1: «Інфраструктура та громадський транспорт»

Проектуючи ЖК CAMPUS, ми мали на меті інтегрувати нові будинки в наявну інфраструктуру, додавши певні нові елементи. Майбутні жителі зможуть знайти все необхідне: поруч знаходяться Медмістечко (в т.ч. 5 спеціалізованих медичних закладів), школи, дитсадки, три торговельні центри, супермаркети, аптеки, кав’ярні, спорт-клуби та спорткомплекс НТУУ КПІ з олімпійським басейном... І це – без урахування нової інфраструктури всередині ЖК та планів щодо розбудови кварталу навколо. Транспортна інфраструктура також не відстає. На швидкісному трамваї – аналогу закордонного наземного метро – за кілька хвилин можна дістатися площі Перемоги, анонсована добудова трамвайної лінії у 2018 році дозволить доїжджати без пересадок майже до Бесарабки. У пішохідній доступності станції метро «Політехнічний університет», «Шулявська», у 300 м від житлового комплексу – зупинки іншого громадського транспорту – всього понад 30 маршрутів!

Елемент 2: «Екологія та простір»

Місцевість «Караваєві дачі» має давню історію та різнопланову забудову, а на ділянці, де зараз будується ЖК CAMPUS, історично не було нічого, крім власне дачного масиву – унікальна ситуація для ділянки в центральній частині міста. Навіть зараз сусідні до ЖК будівлі – це приватний сектор або невисокі багатоквартирні будинки від 3 до 9 поверхів. Таке сусідство гарантує майбутнім мешканцям чудові краєвиди, завдяки відсутності поруч щільної висотної забудови тут надзвичайно легко дихається – простір відчувається фізично.

Елемент 3: «Архітектура»

У красивому будинку жити приємно та престижно, естетика будівлі – частина життя в ній. В будівлях економ-класу, зазвичай, цією складовою нехтують, однак доступна ціна цілком може поєднуватися з привабливим фасадом! Перші чотири поверхи ЖК CAMPUS оздоблені вентильованим фасадом з керамограніту, що зазвичай властиво для вищих класів житла. Решта фасаду – комбінована, з яскравими акцентами з композиту та панорамним заскленням з алюмінієвого профілю. Передбачені спеціальні корзини для кондиціонерів – важлива деталь, яка допоможе надалі зберігати архітектурний стиль у процесі експлуатації. Вночі будівля виразно підсвічується.

Елемент 4: «Технології та матеріали»

ЖК CAMPUS зводиться за монолітно-каркасною технологією, що є взірцем безпеки для висотних будівель. Власна котельня марки Viessmann Vitoplex дозволить оптимізувати витрати на опалення й гарячу воду. Такі котельні вже довели свою ефективність, зокрема, в офісно-торговельних центрах класу «А» «Мандарин Плаза», «Гулівер», готелі «Hilton». «Віконні системи KBE з шестикамерним, ламінованим в колір фасаду, профілем та двокамерними склопакетами з енергозбереженням» – так звучить характеристика вікон в ЖК CAMPUS. Вони оснащені німецькою фурнітурою Siegenia, однією з найдорожчих на ринку. Характеристики фурнітури по-німецькі лаконічна: «функціональна, надійна, відповідає найвищим стандартам комфортної експлуатації та дизайну». Усе, до чого будуть торкатися жителі, надійне, зручне, естетично привабливе та приємне на дотик: стильні та функціональні зони загального користування, комфортні ліфти MIZUI з LED дисплеями, дорогий і надійний алюмінієвий профіль вхідних груп під’їздів замість дешевих металопластикових. Вбудоване відеоспостереження по периметру будинку, закритий двір, авторизований доступ до під’їздів та ліфтів – атрибути безпеки, які передбачені в ЖК CAMPUS.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

А чи зустрічали ви в Києві у холах під’їздів мийки для лап собак, що повернулися з прогулянки? Ні? – А у ЖК CAMPUS це – частина концепції дружнього середовища до чотирилапих друзів. Незвична для економ-сегменту увага до деталей, правда? Як при цьому вдається утримувати нижчу, порівняно з будинками комфорт-класу, вартість квартир? По-перше, ми ретельно обираємо підрядників під час тендерів. Інвестиційний фонд UDG повністю фінансує потреби будівництва, і компанія-забудовник ніколи не використовує звичні для українського ринку бартерні схеми чи відстрочки платежів. Авансування постачань матеріалів і виконання робіт дозволяє мінімізувати ціну закупівлі. По-друге, використання сучасних інженерних рішень, які пропонуються інжиніринговими компаніями, зокрема, з Австрії та Німеччини, дозволяє оптимізувати вартість технологічної складової. Саме ці два чинники дають можливість отримати відмінну якість за розумною ціною. Комфорт може бути доступним – доводимо житлом в сегменті «ЕКОНОМ-ПЛЮС».

Показати ще новини
Радіо NV
X