Київрада звільнила об'єкти Укрбуду від пайової участі

23 липня 2020, 17:25

Київміськбуд зможе добудувати ще шість об'єктів Укрбуду.

Київська міська рада 23 липня ухвалила рішення про звільнення від пайової участі об'єктів компанії Укрбуд. Про це повідомляє прес-служба ради.

За словами мера Києва Віталія Кличка, це дозволити Київміськбуду взятися за добудову ще шести об'єктів.

Відео дня

"Я розумію, що таке рішення по Укрбуду - не оптимальне. Але, ми повинні його прийняти. Тому що потрібно допомогти ошуканим людям. Тим більше, що пайова участь через кілька місяців буде скасована для всіх забудовників по всій Україні", - заявив Кличко.

Також мер Києва відзначив, що парламент повинен терміново розглянути ряд законопроектів, які б унеможливили подібні ситуації з недобросовісними забудовниками.

«Ми вже втомилися від того, що постійно чуємо різні прізвища - Войцеховський, Паливода, Микитась. Назви таких компаній, як Укрбуд, Аркада. Ми постійно вирішуємо проблеми, що виникають через недобросовісних забудовників. Тому ошукані люди приходять до нас. Вони кажуть, що вклали кошти, а їх обманули», - підкреслив Віталій Кличко.

Мер Кличко зазначив, що такі ситуації відбуваються через те, що забудовники можуть без гарантій банку продавати квадратні метри, які часто існують лише на папері.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року ХК Київміськбуд зобов'язалася добудувати незавершені об'єкти Укрбуду : 23 житлових комплексу і один бізнес-центр. Тоді повідомлялося, що роботи на об'єктах поновляться протягом півроку .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X