Київський Dream Town замість аквапарку відкриє найбільший в Україні спортивний хаб

8 квітня 2019, 13:27

У четвертому кварталі 2019 року ТРЦ Dream Town чекає ребрендинг

Аквапарк Dream Island в торгівельно-розважальному центрі Dream Town буде перебудований в спортивний хаб. Про це повідомила прес-служба ТРЦ.

"На місці аквапарку відкриється найбільший в країні спортивний хаб, загальною площею 22 тис. кв. м. У його склад увійдуть: фітнес-клуб Sportlife (6 тис. кв. м), швейцарський гіпермаркет Intersport Discount (3,5 тис. кв. м), перший в Україні Спортмастер Дисконт, а також магазини провідних міжнародних спортивних брендів в форматі аутлет", - відзначили в компанії.

Відео дня

Крім того, в четвертому кварталі 2019 року на весь ТРЦ чекає ребрендинг. За участю міжнародних консультантів розроблений план реконцепції ТРЦ. Він буде реалізований до кінця року.

Надалі планується відкрити замість продуктового супермаркету Космос супермаркет "одного з лідерів ринку" площею 3,5 тис. кв. м, а до кінця 2019 року на першому поверсі відкрити гіпермаркет товарів для дому та декору. 30 травня заплановане відкриття магазину Jysk.

Керівництво ТРЦ Dream Town вважає, що коригування пулу орендарів підвищить лояльність постійних покупців, а в довгостроковій перспективі забезпечить стійку конкурентну позицію об'єкта.

"Ми прогнозуємо зростання відвідуваності на 40% в перший рік після реалізації плану реконцепції", - заявила комерційний директор ТРЦ Анна Закомірна.

Раніше повідомлялося, що ТРЦ Dream Town почав реконструкцію третього поверху.

Показати ще новини
Радіо NV
X